Potřebuji radu od znalce Conana

Chci si nabarvit Age of Conan a potřeboval bych poradit, jak to provést, aby figurky a stavby svým provedením zásadně neodporovaly reáliím v knižních předlohách. Cílem je vyhnout se failu typu "blonďatý Conan." V praxi mi jde o typickou barvu pleti a vlasů obyvatel + typický povrch v dané zemi.

Aby byly jednotlivé armády odlišeny (nejen barevně), nejlepším řešením by pro mě bylo (bude-li to možné) přiřadit každé jeden z těchto podsypů terénu:

- tráva
- poušť
- kamenitý povrch
- vyprahlá pustina (suchem popraskaná země)
- bahno
- podzimní scenérie (tráva, v ní popadané listí, spadané plody atp.)
(sníh jsem vynechal - mám tak 99% dojem, že tam nemá co dělat)

Ve hře jsou zastoupena tato 4 království:
- Aquilonia
- Stygia
- Hyperborea
- Turan

Zkoušel jsem si to vygooglit, ale výsledek byl špatný. Raději se zeptám.
Díky moc za rady.
5.1.2016 19:59:53

Terén
Navrhoval bych následující:

Stygie - poušť
Turan - tráva
Hyperborea - sníh
Aquilonie - podzimní scenérie

5.1.2016 20:33:02

Strejda Google pomáhá, jen je třeba správně se ptát
Aquilonia: směs, od světlovlasých šedookých Gunderlanďanů na severu Aquilonie až po tmavovlasé a hnědooké Poitaince na jihu (v podstatě cokoliv od našich seveřanů po Francouze/Italy). Z posypu bych vynechal poušť a bažinu, jinak asi cokoliv.

Stygia: tmavší pleť a vlasy, obdoba Egypťanů. Posyp téměř cokoliv (poušť, bažiny, hory, pláně)

Hyperborea: Bledí, vysocí, bílé vlasy, zelené oči. Posyp spíš severského charakteru, klidně i sníh (zimy tam prý byly dlouhé), případně nejaká drsnější tráva.

Turan: opět snědí, obdoba Turků. Posyp téměř cokoliv (od hor přes tundru po pláně), typické a pro Turance optimální jsou ale pláně, takže spíš nějakou trávu.

5.1.2016 20:50:21

Dík
Google určitě pomůže, když víš, na co se ptát. Ale pro mě je to úplně cizí univerzum, takže díky moc pánové.

Pro Hyperboreu jste se oba shodli pro sníh. K jejím fialových figurkám to bude dobře kontrastní. Akorát mi to nesedí k jejich oblečení. Chlapci mají bederní roušky a úplně holá těla. Takže proto jsem ho vynechal.

5.1.2016 21:52:29

Hyperborea
Oni jsou obyvatelé docela čarodějové a čarodějnice. A jak známo, magie může všechno :-) (a že je v Conanově universu magie pořádně silná).

5.1.2016 23:19:43

Vybíráme z Bazaru

Libertalia: Piráti vzduchomoří
Libertalia: Piráti vzduchomoří
Akt. cena: 650 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas