ruy
ruy - avatar

poradte hru pre pirata

takze idealne by bola:
jazykovo nezavisla, alebo aspon v cz lokalizacii, ci s dotupnym prekladom pravidiel
strategia
nieco medzi rodinnou a hracskou hrou ale skor pre hraca - kludne tak na urovni kemetu
od 2 hracov
figurky - cim viac tym lepsie
karty - cim menej tym lepsie
grafika podstatne je musi byt pekna (:
kocky - neprekazaju, ale nech to zas nieje "clovece"
a hlavne PIRATSKA t.j. lode zbrane lupenie boj
neviem vybrat pre syna na narodeniny
vdaka za tipy
18.7.2015 08:48:04

ruy
tak jednoznačne Merchants and Marauders. Myslím, že pravidlá i karty sú preložené. Ide však o dosť komplexnú hru - ak však syn zvláda Kemet, mal by aj toto. Akurát z toho, čo si vymenoval, ti asi bude prekážať veľa kariet.
http://www.zatrolene-hry.cz/spolecenska-hra/merchants-marauders-1476/

18.7.2015 09:06:55

ruy

mergie
No prave tie karty a hra ma aj vyssi podiel nahody ako som cital no zatial ju z listu neskrtam ako ani black fleets...
Ano v kemetovi sa ani nerozkukam a mlady ma hned 4 body naskok ;)

18.7.2015 09:24:17

:)
www.zatrolene-hry.cz/katalog-her/?fType=cat&theme=14&category=-1&length=-1&localization=-1&min_players=-1&max_players=-1&age=-1

18.7.2015 17:20:59

Durin
Bohužel to zřejmě zdaleka nejsou všechny (a to koukám jen tady na ZH).

18.7.2015 17:25:28

SCARLET
Mě spíš jen překvapilo, že existuje herní svět piráti. Jinak sorry pokud jsem zamořil diskusi zbytečností.

18.7.2015 17:32:36

Durin
Určitě nezamořil (e; Mě naopak překvapilo kolik her svět určený nemá (e;

18.7.2015 18:23:26

ruy

durin
Ok
to vyhladavanie poznam len ked mam vybrat z toho fakt dobru hru, radsej sa spytam...
Synator mi zacal spominat mena Edward Thatch, Jack Rackham a pod. Na wiki si dohladava o nich info a na moje potesenie zhana knihy o piratoch a dava si veci dokopy hist. Lode a pod. a dost ho to drzi a myslel som ze piratska bojovka by mola na narodky fasa...

18.7.2015 22:24:48 | Upraveno autorem (porovnej)

ruy
Njn. Fakt dobra hra je hodně diskutabilní pojem.

18.7.2015 22:28:51

Pirate's Cove
Pirate's Cove sice nesplňuje některé tvé požadavky, například hraní od 2, ale je to hrozně velká zábava

Za mě top pirátská hra je Libertalia, ale tam jsou v podstatě jen karty takže asi nic

19.7.2015 14:18:32

Pathfinder
Co Pathfinder Skulls and Shackles? To je teda v angličtině no, ale jinak hra jako taková je hodně zábavná - jen je to spíše RPG, ty mechaniky námořních bitev tam jsou prý hodně jednoduché. A pak je tam hodně kostek taky :D takže asi nic

20.7.2015 08:14:30 | Upraveno autorem (porovnej)

Black fleet
http://boardgamegeek.com/boardgame/157403/black-fleet

Přesně toto hledáš:-) Edit: Aha, ty potřebuješ něco pro dva.
Jinak je samozřejmě nejlepší Merchants and Marauders, ale to je už jiná káva ohledně komplexnosti.

20.7.2015 08:25:26 | Upraveno autorem (porovnej)

ruy

poprosim este
Nakolko je v hre dost karriet a nechcem ich lepit prrekladmi vie mi niekto povedat presne pocty kariet a ich rozmery v Merchants&marauders a v exp. Seas of glory? Teda ak chcem kupit na karty obaly....


Vďaka....

22.7.2015 23:11:49 | Upraveno autorem (porovnej)

Pirates of the Spanish Main
Chci využít vlákna, nevěděl by náhodou někdo, zda se to dá ještě sehnat? Případně nenapadne někoho alternativa? (ať to je rychlé a s fajn vizuálem do hospody na stůl)

28.7.2015 23:12:01

Vybíráme z Bazaru

Nebe v plamenech + Promo a UFO
Nebe v plamenech + Promo a UFO
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas