Párty hra pro dospělé hráče

Ahoj. Napadá Vás nějaká dobrá párty hra pro 10 či více dospělých? Nebo i pro méně a vytvoříme dvě hrající skupiny. Díky. A omlouvám se, pokud již takový dotaz zazněl a já ho nenašel (můžete mě na něj odkázat :-)).
5.1.2016 09:44:47

Party hra
Pro více než 10 mě napadá snad jenom Dixit, nicméně ten baví i dospělé, ale dokážu si živě představit, že v tomto počtu to už je solidní chaos a spíše o náhodě. pokud vím tak Cash and Guns by se mělo dát hrát taky v takovém počtu a to může být docela zábava. My většinou když je nás tak hodně sáhneme po klasice Městečko Palermo.

Pod deset, ale spíše blíže k deseti to je například Resistance, Saboteur, Spyfall, Krycí jména, Koncept, Dobble.

Párty her pro skupinu 6 je potom opravdová halda a nemá cenu je rozepisovat.

5.1.2016 10:00:44

sochy v akci
.

5.1.2016 10:08:19

...
již zmíněná Krycí jména, rozhodně nešáhneš vedle... pak určitě taky Koncept. A jestliže se budete rozdělovat na dvě skupiny, tak vlastně skoro jakákoliv párty hra: (švábí salát, jungle speed, dobble, duch, top -a- top, spit it out, znáš mě... a ještě snad stovka dalších :D

5.1.2016 11:00:20

Time's up
My v tolika lidech hrajeme Time's up.
Jak hrát v deseti Krycí jména? Dva dávají nápovědy a osm hádá? Není to moc?

5.1.2016 11:39:48

kjus
Z vlastní zkušenosti myslím, že na Krycí jména je top tak 8 lidí, ale horní limit není ničím omezen.

Tumes up je dobrá volba, alternativa k Aktivitám které já osobně fakt nemusím.

5.1.2016 11:41:19 | Upraveno autorem (porovnej)

sabotér
mě ještě napadá

5.1.2016 17:47:27

Vybíráme z Bazaru

Pán prstenů LCG
Pán prstenů LCG
Akt. cena: 800 Kč
Končí za: 2 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas