Ohlédnutí za rokem 2023

Zdravím všechny dobré lidi, 

vracím se po nějaké době k deskovým hrám, protože se nám tehdy rozpadla kvůli covidu parta a už jsme se nikdy nedali dohromady. Nedávno jsem však otevřel krabici s Rising Sun a Nemesis, čuchnul k pravidlům (jako doslova fyzicky, dělám to i u knih, je to jako droga) a zjistil jsem, že nutně zase potřebuji utrácet za deskovky. Navíc začal hrát i můj bratr a jeho kamarád, což mi dává jistou naději v lepší zítřky.

Proto bych Vás, zkušené hráče, chtěl požádat, abyste se se mnou podělili o to, jaké hry Vás v tomto roce nejvíce zaujaly, které jste nejvíc hrály, do kterých jste se zamilovali! Můžou to být eura, ameritrashe, kooperativní, kompetitivní nebo solo hry, na tom nesejde. Jediná podmínka je ta, aby se hra dala u nás sehnat, neboť s KS nemám žádné zkušenosti. 

Všem moc děkuji a přeji mnoho zdaru do příštího roku. Třeba se společně sejdeme u desko herního stolu :)

30.12.2023 21:41:33

No, koukám, že se k deskovkám vracím v ten pravý čas. Otázkou je, jestli to tak uvidí i moje žena, až se budou sypat ty tisíce (vlastně už se sypou) na hry. Protože ISS Vanguard, Voidfall, Lords of Ragnarok jsou určitě hry, které musím mít hned jak vyjdou lokalizované :D 

3.1.2024 14:47:04

#Válka o prsten: Karetní hra  pro mě hra roku, to je tak skvělý… ach :). Nemůžu se ji nabažit. A to jsem spíš eurař. 

5.1.2024 11:06:53

@selbyy jsem dost namotanej. Pořídim až to bude s tím solo rozšířením 😏

6.1.2024 19:41:56

Vybíráme z Bazaru

THe Witcher: Old World – Mounted Eredin
THe Witcher: Old World – Mounted Eredin
Akt. cena: 8 €
Končí za: 6 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas