O jakou hru se jedná?

Ahoj,
sháním radu, dostala jsem kdysi homemade karetku, která byla postavena na nějaké již existující hře. Bohužel jsem stihla zapomenout pravidla a co to bylo za hru.
Vykládaly se na střídačku karty přes sebe a měli jsme je rozlišené tuším podle čísla, barvy kroužku u čísla a nejsem si jistá i jestli podle obrázku a když byl nějaký počet těchto věcí přes sebe vyložen stejně, tak se bral balíček a tvořilo to trestné body. A přesně nevím, jestli hra končila ve chvíli kdy se vyložily všechny karty, dobral se balíček nebo někdo nasbíral trestné body do nějaké hodnoty nebo jakkoliv jinak...

Kdyby někdo byl schopný poradit, budu ráda :-)
27.12.2016 11:39:08

?
A není to náhodou 6 bere!

27.12.2016 12:54:51 | Upraveno autorem (porovnej)

re:
6 bere to určitě není. Jednalo se o stejné vyložené karty /čísla, barvy/ ne o počet karet

29.12.2016 10:57:20

Hobit - karetní hra?
Podle popisku to vypadá jako Hobit - karetní hra.
Jen s rozdílem, že nezískáváš trestné body, ale ztrácíš životy. Ale v podstatě na principu trestných bodů. A ty nesouvisí s hodnotou karet.

6.1.2017 17:09:55

o jakou hru se jedná
Ahoj,
chtěl bych se taky zeptat, jestli náhodou někdo neví o jakou hru se jedná (název, kdo to vyráběl, a tak). Tento historický kousek jsme vyšťourali na půdě. Bohužel už ne 100% funkční.
Obrázek zde:
http://www.imgup.cz/image/LQgr

Lze to považovat taky za deskovku?

27.7.2017 20:01:03

Vulcano
Jedna se o tzv. maďarskou autodráhu. Skvělá to hracka. Jako maly jsem si s ni neskutecne vyhral. Kdysi jsem ji shanel pro syna, na aukru se ale prodavala dost pres 1000,- Kc.

27.7.2017 20:12:04

Vybíráme z Bazaru

Drako: Drak a trpaslíci
Drako: Drak a trpaslíci
Akt. cena: 550 Kč
Končí za: 3 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas