My Monopoly -vadna hra

Prosim Vas o radu. Viem ze Monopoly je tak hra pre adolescentov, ale kupil som nedavno verziu My Monopoly a na hracom plane nie su vytlacene ceny nehnutelnosti. Firma Hasbro, teda ich zakaznicky servis je katastrofa, Mozno naschval. Neviem sa dopracovat k tomu, aby mi vysvetlili ako taku hru reklamovat. Vie niekto z vas nejaky kontakt na ich reklamacne oddelenie? Alebo to mam cele hodit do kosa?
7.1.2015 13:50:28

mělo by stačit
to reklamovat u prodejce a oni to pak mají řešit s hasbrem.
Jinak to byl trest za nákup monopolů : )

7.1.2015 14:07:23

:)))
ono to bola srdcova zalezitost rodiny. mali sme este povodnu za totaca prepasovanu z anglicka a ta niekde zmizla, tak sme si chceli na chalupe zaspominat a hold neco se posralo :) asi to vyhodim do kosa, alebo to tam napisem fixou podla starej. ked som roztrhal sacky s figurkami asi tazko to uz vyreklamujem. (chybicka sa vloudila) :D

7.1.2015 14:37:27

my si je nechali přivézt z polska
Takže už v 10 jsem hrál v polštině, pak se to přetočilo do talismanu a tak.
Ale u monopol jsme strávili hodiny dětství.

7.1.2015 23:19:10

klon
My hrali "Hru o akcie". Takovej klon monopolu od komercni banky a nejakeho ceskeho vydavatelstvi vzdelavacich her. Vcera jsem to asi po patnacti letech vytahl ze skrine a o vikendu mam v planu zahrat :-)
Ani nevim kde jsme to kdysi vzali a ani jsem o ty hre nenasel nic na netu...

7.1.2015 23:37:22

Hasbro
takze odpoved od predajcu ktory reklamaciu posunul priamo f. Hasbro. Chyba nastala v tlaci. Vratime vam peniaze, alebo na navrh firmy Hasbro, hru si mozete ponechat a ako ospravedlnenie vam posleme akykolvek produkt z nasho portfolia zadarmo.

15.1.2015 10:46:26

...
je pokaždé super, když firma chce napravit svou chybu... rozhodně plus pro hasbro, ač jsem od nich snad ještě nic nehrál (možná risk rovnováha sil) A samozřejmě i prodejci patří velké plus... kdo pak to je? :-)

15.1.2015 13:01:25 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Mafia City
Mafia City
Akt. cena: 400 Kč
Končí za: 5 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas