Který Splotter?

Uvažuji o koupi jedné hry z tohoto vydavatelství. Jen nevím které.

Pro občasné hraní, s hezkou grafikou, dobře hratelnou ve dvou hráčích (není podmínkou), zahratelnou do 3 hodin (také není podmínkou), zábavnou, a taky sehnatelnou…, pravidlově spíše jednodušší. 

Food Chain Magnate? Bus? Indonésie? Roads and Boats? Great Zimbabwe?

Moc děkuji za názory.

29.9.2023 11:18:41

Splotter a hezká grafika si protiřečí :D :D :D

Food Chin Magnate je za mě asi (subjektivně) nejlepší, doporučuju spíš pro 3-4 ve dvou jsem nezkoušel, ale prý to také jde (?). Plus vyjde česky od Foxíků případně v poslední době je toho dost na bazaru. Se sehnáním není problém. Pravidlově taky vpohodě, ale možností je hodně a naučit se to hrát dobře chvíli trvá. To ale platí pro každej Splotter. 

Ve 2 se mi líbilo i Antiquity, a super (rychlý, do hodinky Max) je i Bus. Ten mi přišel pravidlově asi nejjednoduší. 

Great Zimbabwe nebylo špatný, to je taky jedna z “kratších” her, akorát mi přijde že tam těch věcí už musíš hlídat o dost víc než v jiných zmíněných.

Co naopak nedoporučuju je Horseless Carrige, který je super, ale časově dlouhý a IMHO sluší většímu počtu hráčů. 

Roads and Boats a Indonésii jsem nahrál, ale jistě se najde nějaký Splotterista, který Ti rád poradí se zbytkem nebo pokud budete někde blízko u sebe si s tebou možná i nějakou z nich zahraje… příznivci Splotteru si docela pomáhají :-). Za mě to chce mít na tyhle hry trošku náturu. Pak věsměs nejde moc šlápnout vedle a bude se ti líbit většina.

29.9.2023 12:19:56 | Upraveno autorem (porovnej)

Ja si pockam na Food Chain Magnate remake v listopadu na KS, ten bude mit i tu grafiku :)

29.9.2023 15:12:51

Vybíráme z Bazaru

Skull Tales: Full Sail! + KS Mega Expansion
Skull Tales: Full Sail! + KS Mega Expansion
Akt. cena: 1500 Kč
Končí za: 5 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas