Krabice od rozšíření

Zdar, zajímalo by mě zda si schováváte krabice od rozšíření nebo je vyhazujete. Já si je zatím schovávám, ale zabírá to dost místa. Na druhou stranu vím, že pokud bych chtěl někdy něco prodat, tak někteří vyžadují kompletnost balíku tedy včetně krabice. Každopádně by mě zajímal váš názor.
8.10.2016 11:18:27

IN

Re
Schovavam :-). Obcas vyuziji na jinou hru pokud se pak do jedne krabice nevejde.

Uz mi trha srdce vyhazovat inserty, krabice ne :-)

8.10.2016 11:24:31

krabice
Myslím, že většinu mám schovanou. Momentálně využívám svůj bývalý dětský pokoj u rodiny, až dojde na lámání chleba, budu muset vymyslet, co dál :) Ale minimálně přebalím některé krabice do těch hezčích od rozšíření, které si teď šetřím (tam, kde je to možné) :)

8.10.2016 12:26:38 | Upraveno autorem (porovnej)

rozšíření
Schovávám... Půlka úložného prostoru bytu je jich plná a to je mám většinou jak matriošky jednu v druhé (když to jde).

Už jsem uvažoval, že bych některé z nich využil jako krabice pro PnP hry. Např. dneska jsem vytiskl ty free verzi Kill doctor lucky a chtěl bych to schovat do jedné z krabic od carcassonne, protože u toho prodej nehrozí a i kdyby, tak se to nacpe všechno do krabice od big boxu.

8.10.2016 13:27:15

Schovávám
Schovávám, mám to stejně jako IN, většinou i ty inserty si schovávám :)

8.10.2016 19:30:55

:)
Zrovna nedávno jsem se všech nepotřebných krabic od rozšíření zbavil - vyhodil, nebo je žena využila na skladování dokumentů atd. Dokonce jsem z některých vyházel i inzerty, abych vše dostal do jedné krabice - Např. Lords of waterdeep. Místo je neúprosný. Nakonec to nebylo tak zlý :D

8.10.2016 19:41:23

moc neschovávám
ale recykluju, třeba na figurky a pod.

9.10.2016 20:34:10

ruy

nic nevyhadzujem
Zatial to pri tej cca. 100večke hier zvladam uskladnit....

9.10.2016 22:10:02

nechávám i vyhazuji
Ty rozšíření, které se vejdou do core krabice, tak vyhazuji. př. Cyclades, Blood rage, Settlers, Tash Kalar...
Jinak některé krabice od rozšíření si nechávám, př. Descent, Imperial assault, Zombicide, Mansions of madness,...

9.10.2016 22:48:41

Krabice
Tak ja se právě ocitám na takovém rozcestí, zatím mi počet krabic nevadil, ale s ubývajícím místem to postupně přichází, tak rozhoduji co a jak dál. Napíklad zmiňované krabice od Blood Rage jsou vyloženě peklo. Těch krabic je prostě halda a to tady jsou ještě i obyčejné lepenkové od figurek. Já si koupil třeba insert od Broken Token, takže jsem všechno narval do jedné krabice a nepředpokládám, že bych kdy v životě použil ty od rozšíření. Na druhou stranu ta hra byla tak extrémně drahá, že se mi docela příčí to jenom tak vyhodit.

10.10.2016 10:43:34

Jdou
Z domu.

Pokud se novy obsah vejde do puvodni krabice tak se obalama z rozsireni loucim. Nekdy je pouziju na hry ktere obal nemaji - Dicemaster napr.

10.10.2016 12:07:53

recykluju
Já krabice používám na něco, jiného. Tužky, papíry apod. Je mi líto krabici vyhodit, a někdy využiju i inserty. (Např. od D. kamenné mám v krabici "kancel. potřeby" - gumy, ořezávátiky, lepící pásky, atd... a rozdělený do chlívečků :D)

Když je pak u nás návštěva, vidí krabici a řekne "jé, ty máš nějakou deskovku, můžu se podívat" a já "ne, to je jenom krabice, deskovky mám tady"... vezmu je do komory a pak nevědí, kam dřív koukat :D

29.11.2016 14:58:34

Vybíráme z Bazaru

Predam hru: Mestecka na dlani
Akt. cena: 15 €
Končí za: 8 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas