Kooperatívna hra pre deti 7-10 rokov

Hľadám hru pre deti (a tak trocha aj dospelých) od 7 rokov. Bolo by super, ak by bola kooperatívna (deti neradi prehrávajú) a ak sa dá, tak fantasy. Viem - Mice and Mystics by mala byť super, no finančne je dosť drahá a čo ak ich nebude baviť. Zatiaľ hrávame Dračí doupě 2- značne zjednodušené, čo znamená aj to, že ich hranie hier celkom baví
4.4.2018 16:33:31

kooperatívka pre deti
nazdar, taká jednoduchšia a pritom zábavná kooperatívka (precvičujúca pozornosť a pamäť) s fajn designom je Leo musí ku kaderníkovi, zvládnu ju aj šesť či päť roční, v hre nie je text..
len pre prípad, že nemusí ísť nutne o fantasy :)

4.4.2018 16:57:25

Tajemný hrad

Skús Tajemný hrad...je to fantasy dungeon crawling pre deti.

4.4.2018 17:01:24

Dračí poklad
Zábavná fantasy kooperačka je Dračí poklad, ale bojím se, že pro děti 7-10 je už moc jednoduchá. Podobně jako třeba Mmm (taky kooperačka, ale spíš pro mladší hráče a navíc není fantasy).
Edit: pro tento věk už byste mohli zkusit třeba Room25 nebo třeba Fuse. Není to fantasy, ale je to kooperativní a věkově by to snad i 7 letí mohli zvládnout. Fuse určitě, ten Room25 po vysvětlení asi taky.

4.4.2018 17:02:54 | Upraveno autorem (porovnej)

samurai spirit
Třeba? Jednoduchá, karetní, bez textu a vypada pěkně.

4.4.2018 17:32:22

samurai spirit
Třeba? Jednoduchá, karetní, bez textu a vypada pěkně.

4.4.2018 17:32:23

 
Zatím zvládáme Robinson Crusoe: Dobrodružství na Prokletém ostrově, Samurai Spirit, Zakázaný ostrov a teď čerstvě Zima mrtvých: Cesty osudu. S nejstarším (bude mít devět) i Arkham Horror. V nejbližší době to vidím na Stuffed Fables.
괜찮아

4.4.2018 17:34:53

Andor
Fantasy kooperativní hra je Andor.

Ale jinak doporučuji naučit děti prohrávat. Já ty své od malinka vyhrávat nenechám a zvládájí to v pohodě, hrají ne pro vítězství, ale pro zábavu ze hry. A když mě porazí, o to mohou být na sebe hrdější.

4.4.2018 20:25:09

Ďakujem
Ďakujem za nápady. Arkham horor - nie (pre deti určite nevhodné a komplikované). Rovnako aj Zima mŕtvych. Celkom ma zaujal Andor - vyzerá tak trocha rozprávkovo. Nie je problém s pravidlami? Robinson Crusoe - tiež zvažujem. Stuffed fables- čo to je? Nič som o tejto hre nezistil. A ešte uvažujem nad Super Fantasy - len neviem, či to nie je príliš strašidelné (ani neviem, aké to je)
Jaj - naučiť deti prehrávať .... to sa mi akosi nedarí :) Pri hraní hier ako Černá ovce, Viva Topo a spol. radšej prehrávam ja, aby bol pokoj :D

4.4.2018 20:54:51

Khumaar
Nám sa jednoznačne osvedčila Shadows over Camelot. Už roky ju hrávame. Krásna stredoveká romantika so silným príbehom a nádhernými komponentami.

4.4.2018 21:15:01

Khumaar
Mysterium
Zaházaný poušť/Zakázaný ostrov
Záchránáři: Boj s ohněm
Escape
Castle Panic
Magic Maze
5 Minute Dungeon
The Game

4.4.2018 22:40:56

U nás
máme toho nahráno spousty a z kooperativek jednoznačně vedou

Záchranáři a Mysterium

5.4.2018 08:18:06

Vybíráme z Bazaru

Massive Darkness 2: zombicide fantasy crossover
Massive Darkness 2: zombicide fantasy crossover
Akt. cena: 555 Kč
Končí za: 2 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas