Kickstarter - skupinové příhozy

Ahoj,
chtěl bych se optal na Vaše zkušenosti s hromadnými příhozy na Kickstarteru. Kontrétně by mně zajímalo:

A) Účastnili jste se někdy skupinového příhozu? Jaké jsou vaše zkušenosti?
B) Týkal se příhoz pouze ušetření na poštovném nebo i zlevněním hry? Jak častá je podpora od autora kampaně.
C) Kolik jste odhadem ušetřili v přepočtu na jednotlivce?

Díky za Vaše příspěvky
23.3.2017 21:33:09

Santorini, Massive darkness, 7th Continent
Těchto jsem se účastnil (a účastním).
U Santorini se celkem ušetřilo.
U dalších dvou šlo spíše jen o poštovné (u Massive Darkness má Aillas EB, takže se ušetřilo 10 dolarů).

Spíše záleží jak je kampaň postavená. U některých je jen několik možností dle bonůsů, rozšíření a podobně. U jiných je přímo sleva při odběru třeba 5 kusů.

24.3.2017 09:09:39

.
Pocity obcas trochu smisene. Treba kdyz hlavni prihazovac zamlci, ze diky ostatnim lidem na multipledgi ma hru uplne zadarmo. Ale jinak v pohode.

24.3.2017 12:25:02

@Stady
Sakra, tak to je podpasovka. Chapu, ze jako hlavni organizator s tim mam o dost vic prace (sam jsem takhle org, tak vim, co to obnasi), ale shrabnout zadara a jeste to nepriznat...

25.3.2017 07:11:01

AmS

Stady
Já jsem se teda zúčastnil multipledge jen jednou a zrovna to byl případ, kdy organizátor dostal deluxe verzi hry zadarmo, ale zase nic špatného na tom nevidím. Dotyčný musel rozdistribuovat 25 krabic a všichni měli potom hru o dost levněji a bez práce, hra zdarma mi pak přijde jako adekvátní odměna. Přiznat se je samozřejmě věc druhá, ale i tak na tom nevidím nic špatného.

25.3.2017 10:31:29

@AmS
Jasne, distribuovat 25 krabic je neco jineho, a navic na tom, jak pises, stejne vsichni usetrili. Ja mluvim o hre za nekolik tisic a rozeslani krabic, na jejichz spocitani staci prsty jedne ruky. A usetril jsem cca 50-100 korun, coz pri cene hry je zanedbatelna suma.

25.3.2017 12:36:00 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Fantastic Park
Fantastic Park
Akt. cena: 155 Kč
Končí za: 4 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas