Kde hrát v okolí Václaváku?

Ahoj,

nevíte někdo o nějakém pěkném, příjemném a hlavně poklidném místě někde v blízkosti Václaváků, Ípáku nebo Míráku (prostě někde kolem, abych to neměl daleko pěšky :D ), kde se dají hrát deskovky? Mám na mysli spíše kavárny (kam zajdu, zarezervuju a kde souhlasí s takovou akcičkou). Chtěli bychom hrát tak ve 3-4 hráčích, takže malá skupinka, jeden stůl a případně ještě jeden požadavek: kde by měli i větší stoly (například na Middle-Earth Quest, Battlelore, Age of Empires apod.). Jednalo by se o večerní hraní. Dnes jsem navštívil kavárnu u červené židle, kde je to moc příjemné a mají i pěkné stoly (možná ale ne pro MEQ), akorát to už je celkem daleko ale při nejhorším proč ne).

Díky za návrhy :)
3.4.2014 17:53:56

byl jsem pozván
do hospody v cípu, tam se prý každou středu schází partička lidí a hrajou hry. Tak by neměl být problém se dohodnout s personálem a nebo se připojit k tý partě. Jen prý hrajou hodně bang a tak jsem se tam ještě nestavil.
Na druhou stranu byla slečna dost sympatická, ale mám ženu a děti. Znáš to

3.4.2014 21:53:57

jarmuk
Dle webovek to nevypadá špatně. Asi se tam skočím ve volnu podívat a optat. Díky moc ;)

Jo a bohužel to neznám :D.

4.4.2014 17:57:39

dej vědět
třeba bychom se tam mohli srazit

4.4.2014 18:46:45

myslíš
až to půjdu domlouvat nebo až potom, co to bude domluvený?

4.4.2014 19:19:36

myslím
na hraní, prodávám v hrasu, tam se taky dá něco zkusit, ale není na to ten správnej klid a ani místo.
Podle mne by nic nenamítali ani naproti v cofe costa, ale stolky sou dost malý.

5.4.2014 09:29:25

Ok ;)
líbilo by se mi v costa coffee nebo starbucksu, ale ty stolky jsou sotva na kapesní hru :D

5.4.2014 09:54:19

s trochou snahy
se tam vejde i sommoner wars, nebo i BB. Ale chce to pevnou hrací desku, která bude kus přečnívat.

5.4.2014 12:18:57

no
to spis fakt nejaky pohodlny velky stul nebo jen proste mensi hry. Aby se u toho v klidu dalo pit kafe ci pivko, bylo misto na komponenty a clovek se nemusel strachovat, ze neco shodi nebo se opre o desku a cela hra pomaze na zem :D

5.4.2014 16:45:05

Vybíráme z Bazaru

Second Dawn for the Galaxy - Expanded Galaxy
Second Dawn for the Galaxy - Expanded Galaxy
Akt. cena: 299 Kč
Končí za: 6 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas