Jezisko 2016

Co ste sa v tej zaplave novych hier rozhodli obstarat ? Ja som si teda nadelil Neanderthalcov - a nevydrzal a rozbalil. Pre vnucence - Dorotka 11r Na prodej, Hugino 6r World of tanks, Bruno 5r Ubongo junior, Dianka 3r Priserky zo skrine. Synovci : Pirati, Piratske kocky, Star wars rocard. Uz sa nedostalo na Dobu kamennu junior a Goblikov jedlikov, budu musiet pockat. Podelte sa, co nadelite Vy pod stromcek - sebe aj detom.
30.11.2016 10:58:33 | Upraveno autorem (porovnej)

...
Tak já zatím vím o Alchymistech pro mě a o Ubungu pro přítelkyni... ale možná ještě něco přibude z wishlistu :)

30.11.2016 13:26:50

The Oracle of Delphi
a teda stálo ma to neskutočnú porciu sebaovládania, aby som to ihneď nerozbalil.

30.11.2016 14:25:23

blood rage
masochisticky som si ešte nerozbalila CZ verzi, a naozaj si ju dam až pod stromček :) len je trošku ťažké vzhľadom na veľkosť krabice ju schovávať pred synátorom (7)

30.11.2016 14:26:38

letos dárky na příští rok
no já si letos dávám pod stromeček dárky na příští rok....kingdom death a mythic battle z KS...hry na letošního ježucha budou až v lednu (arcadia quest, Godforsaken Scavengers)...no a uvidíme, jestli třeba náhodou ježíšek nepřinese třeba Descenta pod stromeček...

30.11.2016 14:34:00

Neanderthal a niečo k tomu
Ešte mám doma 4 kúsky z tohto roku, čo som hral 1-2x, takže len menšie hry. Neanderthal určite a k tomu buď Zakázanú púšť /Rone alebo Minutová říše: Legendy a Malé velké galaxie.

30.11.2016 15:22:19 | Upraveno autorem (porovnej)

u nas toto:
uz doma nachadzajuce sa (prave dnes prislo) rozsirenie pre Descenta Labyrint zkazy a Warhammer Quest, ta kartova.
Este sa chystam kupit RONE a to rozsirenie na Port Royal. A na co sa tesim najviac Mechs vs Minions (no ci dorazi pod stromcek, to ozaj neviem)

30.11.2016 16:26:54 | Upraveno autorem (porovnej)

vánoce
Na to nemám morál čekat a dělám si je několikrát do měsíce.
Minulej rok jsem takhle nedočkavě měsíc čekal než si konečně zahraju Fury of Dracula :) a nikdy víc!
Teďka reedice Blood Bowlu i se Skavenama, v prosinci dorazí Mechs v Minions, určitě půjdu do expanzí na Arkham LCG...

30.11.2016 16:38:27

vianoce
Tesim sa na herne hodnotenia uzivatela acedrac -myslim ku hre neandrthal - ako ho mam odsledovaneho, bude to na vianoce - tazke maso...ale super .Ja osobne drzim stopku voci obrovskemu privalu kvalitnych novych hier, pretoze vela povodnych hier sa tak ci tak dostane na stol len zriedka -a velmi rozmyslam, co obstaram -teraz, nakolko mam uz bohatu zakladnu - uz sa sustredujem viac pre hry pre vnucence.Moja vyhoda, stareho konzervativneho dedka je v tom, ze neznesiem vnucence zavesene na mobile ci tablete, preto sa radsej robim sprosty, a lakam ich to hrat na stole. A cudujte
sa ako chcete, ma to uspech.

30.11.2016 18:58:08 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Prodám retro hru Hrady
Prodám retro hru Hrady
Akt. cena: 700 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas