Jakou sólo hru?

Citrusy nebo Velkoměsto? Nebo jinou? (v podobné cenové relaci). Děkuji.

13.3.2023 21:49:25

solo hry me nebavi, ale velkomesto a palm island nejsou spatne

13.3.2023 22:04:34

Nebe v plamenech je moc fajn a Konec věků je jako sólo náročný, ale skvělý. A ještě pokukuji po Imperium, to také vypadá jako pěkné sólo. Dále Palm Island stojí zato - milá oddychovka. 

Jestli chceš něco náročnějších, tak Lví chřtán jde jako sólo, ale já si ho jako sólo koupil a přešel jsem na to ho hrát s někým.

13.3.2023 22:48:26

Citrusy, Velkoměsto (Sprawlopolis), One Deck Dungeon, One Deck Dungeon:Forest of Shadow, Palm Island - všechny tyto hry lze pořídit (a pořídil jsem si) Print and Play, takže jen za cenu papíru, obalů na karty a náplně do tiskárny. Pravda, u One Deck Dungeon docela dost stojí ty kostky… Vytisknout a vyzkoušet :o) 

Já hraju tak z 90 procent jen sólo a když se podívám na tabulku, kolik času jsem odehrál v jednotlivých hrách, tak nejvíc jsem hrál hru #Hunters, The: German U-Boats at War, 1939-43 a je to opravdu moje nejoblíbenější sólo hra. Je mimo nastavenou cenovou relaci a asi už tady ani není k dostání, ale na BGG jsou teoreticky ke stáhnutí a vytisknutí všechny potřebné věci. Než jsem tu hru koupil, tak jsem nad tím dumal, jestli to tisknout, nebo koupit a nakonec jsem koupil a nelituju :o) I ty žetonky se dají nakonec vyrobit, teď jsem právě do této hry dělal 370 žetonů lodí (ke stažení na BGG, někde v galerii jsou fotky), protože mě hrozně nebavilo si v té hře na ty lodě házet a pak to zapisovat. 

13.3.2023 23:18:16

@Martinus71 Hunters už skutečně k dostání u nás nejsou, ale na Světu her jsou k mání další dva díly série - #Beneath the Med: Regia Marina at Sea 1940-1943  a #Hunted, the: Twilight of the U-Boats, 1943-45 

-----------------------------------
Autor blogu Války v jednom
www.valkyvjednom.blogspot.cz

14.3.2023 07:33:26

Vybíráme z Bazaru

Věčná zima: Paleoindiáni (vo fólii)
Věčná zima: Paleoindiáni (vo fólii)
Akt. cena: 950 Kč
Končí za: 4 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas