Jak se ta hra jmenuje?

Prosím vás o radu. Před dávným časem jsem hrála skvělou hru a nemůžu si vzpomenout na její název. Odehrávalo se to v džungli, odkrývaly se postupně karty a podle obrázků na nich se plnily úkoly (sestřelit zombíka, zamíchat a rozdat karty, oběhnout stůl...), k tomu všemu hrála zvuková podmalba, a když se ozval výkřik, hráči, který zrovna plnil úkol, zemřela jedna postava. Ještě si vzpomínám, že zvuková podmalba vyjadřovala den/noc a podle toho se braly karty s pokladem. Říká vám to něco? Chtěla bych si hru pořídit, ale nevím ani její název :-(
19.5.2014 17:32:12 | Upraveno autorem (porovnej)

PJ

maggie
Mně to připadá jako smíchaný popis dvou her. Ta druhá by mohla být Escape: http://www.zatrolene-hry.cz/spolecenska-hra/escape-the-curse-of-the-temple-2666/

20.5.2014 09:07:21

PJ
Děkuji za reakci. Ale Escape to nebyla. Kosky ve hře vůbec nefigurovaly, byla to, myslím, jen karetní hra. Každý měl před sebou vyloženou řadu karet se svými vojáky (nebo co to bylo, prostě se svými postavami) a hrálo se s jinými kartami. Pamatuju si, že se všechny úkoly musely plnit strašně rychle, protože pokud zazněl ze soundtracku výkřik, tomu hráči, který byl zrovna na řadě, zemřela postava. Hráč, kterému zemřely všechny, prohrál. Byla to sranda. Na zombíka se střílelo takovou plastovou pistolkou s přísavkami. Není to rozhodně žádná strategická hra, spíš o postřehu a rychlosti. Cílem bylo nasbírat co nejvíc karet s pokladem (denních či nočních podle hudby), ale pozor na karty s hadem. Ani nevím, jestli je ta hra v ČR k dostání.

20.5.2014 09:17:02

maggie
Snazil jsem se to podle popisu najit i na BGG (svetova databaze her), ale jsem zoufale neuspesny... Slo by to popsat co nejblize? Je mozny ze to je fakt takova obskurita, ze se o ni vubec nevi, coz me samozrejme taky zajima :)

20.5.2014 11:19:22

Squad Seven
říkejte mi pan hledač ;)

http://boardgamegeek.com/boardgame/5711/squad-seven

20.5.2014 11:52:11

DUBino
To je ono! Super! Díky! Teď už jen zbývá otázka, kde hru sehnat :)

20.5.2014 12:15:44

hra
Jináč tuhle dru jsem kdysi krála v Hodonínském herním klubu, takže pár lidí o ní ví (minimálně členové, myslím, že již zaniklého klubu).

20.5.2014 12:20:04

dostupnost
je k sehnání třeba na německém Amazonu... měla by ses vejít do pětistovky i s poštovným

ale nekoumal jsem jak moc jsou komponenty hry jazykově závislé a tedy po jaké jazykové verzi koukat...

20.5.2014 12:21:33 | Upraveno autorem (porovnej)

jazyk
Díky za tip, mrknu na to. Jazyk nebude problém. Pokud si dobře vzpomínám, v herním materiálu žádný text není, takže jen pravidla. Tak díky, pane hledači :)

20.5.2014 12:27:57

Vybíráme z Bazaru

Divoká Amazonie + Minirozšíření
Divoká Amazonie + Minirozšíření
Akt. cena: 1200 Kč
Končí za: 6 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas