Hrajeme.cz v novém kabátě

Zdravím všechny příznivce deskovek. Dnes jsme otevřeli herní portál Hrajeme.cz v nové podobě. Jak se vám líbí? Portál je určen široké veřejnosti, seznamuje s novinkami a děním ve světa moderních společenských her, napříč typy a žánry. Budu rád, když přispějete svými zkušenostmi. Doufám, že na hrajeme.cz najdete užitečné informace i pro vás a že webu věnujete svou přízeň.

Viz http://hrajeme.cz
1.10.2014 12:30:03 | Upraveno autorem (porovnej)

...
Super, už to bylo třeba ;-) Hoď to prosím i na deskozrout.cz ... tam je ta komunita větší ;-)

1.10.2014 14:51:47

hrajeme.cz
Ve své době to byl první webový kanál, který mně dostal k deskovým hrám a je dobře, že se někdo schopný a tentokrát nezávisle pokouší o jeho renesanci či snad i revoluci. Rozhodně to vítám i s ohledem na poněkud stagnující zatrolenky (o nových hrách se tu moc dojmů nenajde, ale řekl bych, že i přesto slouží stále dobře, a hlavně stále výborně funguje bazar) a docela úzce komunitní deskozrout a jen recenzemi zabývající se deskovehry.com

Co se mi na novém webu nelíbí je převzetí starých recenzí a hodnocení her. Radši bych pro začátek měl hodnocení několika odborníků než vidět žebříček, který je silně tendenční a vůbec nezohlednující poslední vývoj na poli deskových her.

1.10.2014 14:56:23

Pedestrian
Připomínce rozumím. To jsme zvažovali. Obsah hráčských hodnocení především ke starším hrám nám přišel dostatečně hodnotný na to, abychom ho nezahodili.

Začít na zelené louce by bylo určitě jednodušší.

1.10.2014 16:23:46

z vyprávění
vím, že špatný hodnocení hrám mazali.
Jen tak pro případ

1.10.2014 16:32:29

ad Jarmuk
a komu /čemu/ by tím prospěli? :-)

1.10.2014 16:41:46

ad ta"jemná"
ze by prodejnosti lezaku? :-)

1.10.2014 17:34:41

ad ostatní
A proč jen ležáků? Obecně podpořit prodej celému nakladatelství. V první desítce nenajdeš hru od blackfiru, od rexher atd...
Navíc na portalu, který se tváří nezávisle nekomerčně a odborně.

Ale myslím, že o tomto by ta diskuze tady být neměla. Naopak, přejme si aby nové hrajeme.cz bylo lepší, nezávislé a kvalitní medium o deskových hrách.

1.10.2014 17:44:14

Moc pěkné
Stránky jsou moc pěkné a přehledné. Styl a provedené mi sedí daleko víc než deskožrout, i když je mi jasné, že ten nabízí něco trochu jiného a je na něm toho daleko víc.

1.10.2014 18:18:19

Díky za postřehy
Stránky budeme nějakou dobu ladit. Oceňuji všechny věcné postřehy, které pomáhají web vylepšit.

Žebříček samozřejmě odráží okruh uživatelů a jejich subjektivní hodnocení.

Pokud budete průběžně hodnotit hry, které znáte, bude mít lepší vypovídací hodnotu a zohlední všechny typy her. Apeluji ale na koreknost.

2.10.2014 12:25:48

Hodnocení her
Hodnocení her je velké a těžké téma, ale chceme se mu věnovat.

2.10.2014 12:28:48

Žebříček na Hrajeme.cz
Ještě upřesním, že v žebříčku se hra objeví až v momentě, kdy má alespoň 20 hodnocení. Je to z toho důvodu, aby se se nová hra s jedním hodnocením hned nedostala do čela ;-)

2.10.2014 17:28:56

Vybíráme z Bazaru

Oath: Kroniky Říše a vyhnanství - ve fólii
Oath: Kroniky Říše a vyhnanství - ve fólii
Akt. cena: 2150 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas