Hra pro jednoho hráče

Doporučil by mi někdo hru, která se dá hrát i v jednom hráči? Jsme sice skupina co si občas zahraje, ale rád bych si zahrál i sám třeba večer atd. Už jsem si takhle upravil např Zimu mrtvých. Jinak klidně to mohou býti nějaké náročnější hry
4.2.2016 19:44:18

:-)
Agricola, Lewis&Clark, Settlers zrod impéria

4.2.2016 19:55:46

Soliter
Pan prstenu Karetní hra, Robinson Crusoe, Settlers, Ghost Stories, Mage Knight, Legendary, Caverna, Pathfinder, Eldritch Horror..

4.2.2016 20:14:47

Mage Knight
Já velmi doporučuju Mage Knight, který je v jednom snad i lepší než ve více lidech.
Je to tedy náročnější hra (především časově).
A bohužel je hlavní problém s dostupností v ČR, resp. česká verze je prakticky bez šance.

Jinak si občas dám v jednom:
Pán prstenů, Settleři, Ghost Stories, Pathfinder Adventure Card Game a taky lze hrát v jednom Galaxy Defenders :)

4.2.2016 20:30:08

solo
Gears of war
Posthuman
Hostage Negotiator (ale to je len taká malá)
Mice and Mystics
Pandemic

osobne doporučujem inak už spomínané:
Pán Prstenu LCG
Legendary: Marvel DBG
Robinson Crusoe


4.2.2016 22:05:04

solo
Onirim
DungeonQuest
SOS Titanic
Thunderstone
Ascension
Castle Panic
Escape
K2
Mice and Mystics
Room 25
Temne Znameni

4.2.2016 22:50:51

ruy

Dobyvatele vesmiru
Solo varianta je tu v suboroch..

4.2.2016 23:56:34

dungeon crawl
treba D&D: legend of Drizzt, D&D: Wrath of Ashardalon nebo D&D: Castle Ravenloft a D&D: temple of elemental evil. A múžeš je spolu i kombinovat...

5.2.2016 01:48:23

.
Descent 2 ed. - můžete hrát v partě a s přikoupením solo rozšířek si vystačíš po večerech sám.
Malé velké galaxie - spíš taková rychlejší hříčka
Zombicide
Andor

5.2.2016 07:45:00

solo
Doplnil bych ještě:

Legendary Encounters: An Alien Deck Building Game - v jednom hráči mi přijde možná jednodušší, než ve více lidech, ale zase chybí možnost kooperace. I tak je ale solo hra zábavná.

5.2.2016 09:24:39

alien
Ja hraju aliena sam se dvemi postavami. Je to lepsi, nez solo postava

5.2.2016 09:58:34

sólo
Kooperatívky všeobecne sa dajú dobre hrať aj sólo. Z mojich najobľúbenejších sólo kooperatíviek môžem odporučiť:
LOTR/PP LCG - najlepšia, ale náročné na financie a čas na stavanie balíkov
Robinson Crusoe - mala by vyjsť čoskoro české verzia
Elder Sign/Temné znamení - ak vieš anglicky tak aj s prvým rozšírením
D&D coop - Castle Ravenloft, Wrath of Ashardalon, Legend of Drizzt, Temple of Elemental Evil
Pandemic / Záchranári

Na počudovanie dobre funguje aj euro Lewis&Clark s prvkom pretekov.
Z wargames je obľúbený napr. Thunderbolt Appache Leader, ale existuje ich veľmi veľa ako čisté sólo.

5.2.2016 10:25:34

wargames
Pokud se nebojíš výzvy, určitě bych být Tebou vyzkoušel toho Thunderbolta, pak jsou prý dobré Navajo Wars, ohlasy mělo i Zulus on the Ramparts.

Funguje téměř jakákoli kooperativka (asi s výjimkou Hanabi :D), takže doplním třeba Yggdrasil (podobný Ghost Stories).

5.2.2016 10:49:04

wargames+jine
tak tak, thunderbolt apache leader je skvely, vseobecne vsechny serie "leaderu" od DVG.
na hodne dlouhou dobu je super i steel wolves - to je super epicke.
jinak si rad sam zahraju LOTR LCG, Robinsona... to jsou vesmes rychlovky

5.2.2016 11:06:54

...
Jako sólovka mi přijde skvělý například systém State of Siege od Victory Point Games. Jde o hry, kde bráníš pozici před přibližujícím se nepřítelem, tj. stav obležení. Jak píše Kew, Zulus on the Ramparts je jednou z nich. K dostání jsou tyhle kousky u nás mizerně, ale Fantasy obchod mi dokázal ze západu za rozumnou cenu dovézt jinou State of Siege zombie-style hru - Dawn of the Zeds, 2.ed. Nemůžu si vynachválit. Grafika je diskutabilní, kdy jedněm přijde otřesná, mně třeba skvělá, ale jde o zážitek, který je imho perfektní. Na skladě jsou ještě dva kusy.

5.2.2016 12:18:38

sólo
Ja sólovky nehrávam, veľmi ma nebavia, to si vždy radšej zahrám niečo na PC.. ale ak ma dáka sólo hra bavila (že som ju hral viac krát ako dva a nie len kvôli naučeniu) tak je malá veľká galaxia a agricola :)

5.2.2016 13:57:36

re
A co ty hry ze série Field Commander?

5.2.2016 14:09:29

Hostage Negotiator
Ahoj,
mohol by si skúsiť napríklad túto hru Hostage Negotiator. Ak nie je problém angličtina a zaujala by ťa téma... A existujú k nej ďalšie 3-4 rozšírenia.

23.2.2016 18:25:20

žebříček
Shodou okolností jsem dnes narazil na žebříček TOP 100 sólo her ze serveru boxofdelights.net od Rickyho Royala (anglicky).
Zajímavé je, že hry na asi 7.-30. místě většinou ani neznám.
Ale jinak na 2.-6. místě opravdové pecky: Mage Knight, Robinson, Pán prstenů LCG, Legendary Encounters: Aliens, Arkham Horror.

http://www.boxofdelights.net/top-100-solitaire-games-2015/

26.2.2016 22:09:38

Duirin
učit se, učit se, učit se :D

27.2.2016 00:02:46

Maquis
Tento tyzden som vydal pre iOS (davnejsie dostupna aj pre Android) solo hru Maquis. Jedna sa o worker-placement so zaujimavou mechanikou navratu panakov. Hra zaroven nie je lahka a tteba trocha cviku na vyhru.
Hra je dostupna aj ako print and play, takze ak ju nechces skusit ako app, mozes si ju aj vytlacit ;)

BGG: https://boardgamegeek.com/boardgame/148729/maquis
Viac info k app: http://boardnaut.com/game-maquis.html

15.7.2016 10:13:04

Rodinna hra v moznosti solo
Prosim vas poradite mi nejaku dobru rodinnu nenarocnu hru v moznosti hrania solo? Vopred dakujem.
P.S.: uzivatel mejir ospravedjnujem sa za nahlasenia nevhodneho clanku, ktory som omylom klikol na tvoj clanok nakolko som tu zaciatocnik a v tej chvili mi mrzol tablet tak som klikal ako blazon. Dufam ze sa mi to uz nestane a prajem ti pekny den ;)

8.8.2016 15:01:24

sice už to tu zaznělo níže
ale za mě, bych doporučil Pandemic, jako vcelku nenáročnou kooperativku hratelnou také v 1 hráči

8.8.2016 21:15:57

Pandemic
Sam solo hry moc nehraju, ale Pandemic jsem solo hral nekolikrat. Rozhodne to neni nenarocna kooperatvka. Zavari mozek slusne a pokud do toho hodis cervene karty epidemi z rozsireni budes rad kdyz to vyhrajes byt jenom s 5 kartami.

8.8.2016 23:26:11

Scythe
Zrovna včera jsem zkusil solo variantu u Scythe a musím říct, že to bylo docela dobrý.

9.8.2016 09:06:51

Trilema soloviek (no plus este jedna)
Nuz tak som si robil zoznam a zostali mi na nom tri hry. Pandemic, Arkham Horror a Male velke galaxie. Ktora je podla vas najlepsia? A este plus Lewis a Clark len ta je asi moc zlozita, nie? Dakujem za kazdu odpoved. Teraz ale neberiem ohlad na rodinu a na nizsiu narocnost.

9.8.2016 12:22:28 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Eclipse: Second Dawn for the Galaxy - Rift canon
Eclipse: Second Dawn for the Galaxy - Rift canon
Akt. cena: 300 Kč
Končí za: 5 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas