Hra pro děti

Neporadíte někdo dobrou deskovku pro šestileté dítě, které je zvyklé hrát odmalička? Neumí ještě číst, ale udrží pozornost. Hrajeme Carcassone pro děti, vivo topo, Dětské osadníky, Ostrov, různé dostihy i monopoly. Chtěla bych koupit něco nového, složitějšího, co by bavilo i nás dospělé.
18.7.2014 11:59:11

Želví závody
bych doporucil

18.7.2014 12:16:31

z her, co máme doma, doporučuji
Dračí srdce
Jaipur
Dobble
Labyrinth
Jaipur
Ubongo
Sedm draků
Sabotér
Malý princ: Udělej mi planetu
Marrakesch

18.7.2014 17:19:08

O dětech nic nevím
Jelikož do vlastního mám daleko, ale jestli zvládá věci jako Ostrov a Monopoly, určitě bych zkusil Takenoko - to rozhodně baví i dospělé a ne-hráče :-)

Jo a Ticket to Ride - to jsem používál jako gateway hru opřed Takenokem. Ale vlastně jestli neumí číst, asi by bylo problém najít města na mapě :(

Plus z těch zmíněných níže osobně můžu doporučit Dračí srdce, Sabotér, Dobble i Želví závody. Ale nic z toho bych nezařadil do kategorie, že to dospělé zabaví na delší dobu. Kdyby prcek chtěl furt dokola hrát Dobble, člověk z toho zblbne :-D

18.7.2014 17:24:09 | Upraveno autorem (porovnej)

ještě
jsem si vzpomněla na hru River Dragons , ta by vás mohla bavit..

18.7.2014 20:58:11 | Upraveno autorem (porovnej)

Vela hier
Moj syn má 6 a zvláda viac menej väčšinu hier, ktoré hráme. Napríklad Dominant Species, Decent. Veľmi ho baví napríklad Ticket To Ride - kde potrebuje iba pomôcť pri výbere kartičiek. Najobľúbenejšia hra je momentálne asi King Of Tokyo.

Problém je skôr napríklad Dixit, kde má utajiť aké karty má a akú kartu schoval.

21.7.2014 01:00:18

RioM
Prosim neber to jako ze neverim co pises, ale je docela zajimave, ze zvlada dominanty coz je podle me i na pochopeni dost tezka hra, alw u TtR potrebuje pomoct s kartickama. To je docela zajimave, bych necekal.

Jinak s king of tokio naprosto souhlasin pro deti pak jeste slavil uspech small world a draco

21.7.2014 07:04:50

Vybíráme z Bazaru

Ovečky hop!
Ovečky hop!
Akt. cena: 250 Kč
Končí za: 4 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas