Hra na procvičení paměti

Ahoj,
obracím se na vás s prosbou o radu. Hledám hru (pro sebe, věk 28), která procvičí krátkodobou paměť, ale nebude to hra úplně pro malé děti a mohla by být vtipná a "chytlavá" od 2 hráčů :) Tím nemám na mysli pexeso a Dobble :) Mám na toto téma akorát hry Ty, krávo! a Hanabi (u této hry mi bylo doporučeno si procvičovat paměť :D ).

Předem děkuji za tipy :)
3.2.2014 17:18:01

Mamma Mia!
to je dost dobrý na procvičení krátkodobé paměti :-)

3.2.2014 17:36:38

Vercik
z kategorie víceméně solitairů, ale hratelných i ve více lidech mě napadá Brainbox. Ale tuším, že se časem ohraje.
Pak je na pamatováka i Bobří Banda, ale nevím, jak moc je hratelná ve dvou.
A teoreticky by se sem mohl zařadit i Švábí salát, kde je třeba si pamatovat, co řekli hráči před tebou :)

3.2.2014 17:48:47

...
Rozhodně ta Mamma mia, tam se procvičíš až až. Pak to Hanabi co si napsal, jinak mě už toho moc nenapadá... možná ještě milostný dopis, když se hraje variantou, že nejsou obrácený karty, nebo tak trochu i fantom, ale to nejsou hry na tom přímo stavěný. Jinak v mnoha hrách máš paměťovej prvek. Klasický karty, alhambra, taky ostrov... Jinak teď mám ve vývoji zrovna tři čistě paměťový hry, ale to tě asi vůbec nezajímá :-D

3.2.2014 18:56:50

Dracula
- pro dva. Tam je potřeba si pamatovat, kde leží která karta a ještě se ty karty různě vyměňujou :) Hmm, hned bych si ji zahrála!

3.2.2014 19:59:30

Proč kouzelník nečaruje?
Tahle je taky hodně na pamatováka.

4.2.2014 10:47:23

Space Alert
Ten je na procviceni pameni opravdu genialni.

4.2.2014 11:04:23

poděkování
Ahoj,

děkuji vám všem za tipy. Nejspíš to vidím na hru Mamma Mia :) Jinak, Milostný dopis mám taky. Na fantasy a podobné hry si moc nepotrpím. Ale ještě jednou díky :)

4.2.2014 21:08:48

Vybíráme z Bazaru

Stezky slávy
Stezky slávy
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 13 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas