Hra na dovolenou

Prosím o radu, hledám "malou" hru /nikoliv významem/ na dovolenou, hlavně do dopravních prostředků/aby se vešla na stolek třeba do letadla/, na pláž/abych nehledal figurky v písku a nehonil stovky rozlítaných karet/ a aby nezabírala půl kufru a byla hlavně pro dva hráče. Koukal jsem na Ve víru věků. Nějaké jiné nápady? Díky za radu.
8.1.2016 12:51:45

ve dvou
The Game, Haggis, hry od Gigamicu v mini verzi (Quarto, Pylos, Gobblet, Quixo)

8.1.2016 12:55:37

skladná hra
milostný dopis, dobře hratelný i ve dvou

8.1.2016 18:01:35

ve dvou - malá
Hive - pocket version fakt skladné rychlé

Vzhůru do podzemí - malé skladné

Malé velké galaxie - malé nejen názvem

8.1.2016 18:05:11

Al

na dovolenou ve dvou
většinou vyberu některé z následujících, abychom měli na výběr:
Battle Line (jde s tím hrát i Parade)
Targi
Inovace
Arboretum
Onirim
Caesar a Cleopatra
Knížata z Catanu
Hive Pocket
Jaipur
Řím
Star Realms
Dobyvatelé vesmíru
Citadela

Cestou na stolku se toho moc hrát nedá, zkoušeli jsme Citadelu a Hive,
ale hrozně to klouzalo (bylo to v autobuse) dobrá by na to byla asi nějaká protiskluzná podložka.








8.1.2016 19:03:06

...
Mr. jack pocket: to jsme hráli na Rhodu asi snad 30x nebo Mamma mia, to jsme hráli v Tatrách a colloretto... jinak všechno co zmínil AI

8.1.2016 19:45:10 | Upraveno autorem (porovnej)

AI a Matewr84
nechci prudit, ale ta hra má byt skladná a nemá zabírat moc místa v dopravním prostředku.

milostný dopis - zabere málo místa
strife - zabere málo místa
Logik - stařičká hra :-)

8.1.2016 20:46:05

...
Dobrá, dobrá: colloretto a mamma mia ten požadavek splňují (odzkoušeno) také Bylo nebylo, ale může to rušit ostatní.
k editu: zase jednou jsem psal dřív než myslel :D

8.1.2016 21:21:39 | Upraveno autorem (porovnej)

doplňení
Ještě mě napadá: Coin age a flip city... a možná i Coup (nevím kolik hráčů, asi dva, pak spíše nedoporučuji) a port royal

8.1.2016 21:32:26 | Upraveno autorem (porovnej)

Dragon Punch
Můžu doporučit, jen by jsis ho musel vytisknout. Je to takový karetní mortal kombat, každý má na ruce 7 karet, které se prakticky po celou hru nedávají z ruky, takže nehrozí, že něco uletí (6 základních karet slouží k útoku, jako počítadlo životů a současně ubgrate deck + jedna co dělá hru asymetrickou). Kdyby jsi to chtěl, můžu hodit link na stažení v angličtině případně mám for fun "přeložené" herní karty do češtiny v grafice (když tak zprávy).

8.1.2016 21:49:10

diky
Děkuju všem za nápady, ještě malá drobnost: hra by měla být k sehnání: )Jinak Port royal a Revolver vezu, chtěl jsem něco nového a spíš na tu cestu.

8.1.2016 21:51:48

šachy
magnetické

8.1.2016 22:28:10

pod vlivem diskuze
se připojuju k Love Letteru a Strife, přidávám ještě Lost Legacy (Ztracené dědictví)

9.1.2016 01:05:09 | Upraveno autorem (porovnej)

Dovolená
Zrovna s ženou odjíždím na týdenní dovolenou a jediná hra co sebou táhnu je Hive.

9.1.2016 03:06:49

Vybíráme z Bazaru

Dobble
Dobble
Akt. cena: 200 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas