Heldentaufe - aktualizace a domluvy

Toto vlákno by mělo sloužit především k domluvě nad koupí pětibalíčku této hry a informování o novinkách a aktualizacích, které hru na její cestě kampaní potkají.

Jak jsem již psal u článku, je jistá šance, že se tato hra dočká počeštění. Minimálně online verze má češtinu jistou. Jakmile bude venku, hodím sem odkaz.

Pětibalíky se tvoří jak tady, tak i na Deskožroutu. Obě diskuze sleduji, takže se nebojte, kdybyste tady náhodou pětibalík neutvořili, plánuji vás nějak sdružit dohromady. Až vznikne pětička, tak pak má cenu řešit, kdo to backne. Ti, co bydlí dál od většiny, si pro hru hold budou muset dojet nebo si ji nechat zaslat poštou po ČR.

Odkaz na kampaň: https://www.kickstarter.com/projects/heldentaufe/heldentaufe?ref=category_newest

ENG
http://demo.heldentaufe.ch/?lang=en
CZ
http://demo.heldentaufe.ch/?lang=cz
19.5.2015 17:42:14 | Upraveno autorem (porovnej)

Pětibalík
Pokud někdo bude sbírat lidi na ten pětibalík, tak bych se určitě přidal.

19.5.2015 18:28:26

Pětibalík
No já bych do toho taky šel... Každopádně pokud vyjde hra v češtině, tak to znamená pouze počeštěná pravidla, ne? Jinak je vše bez textu... Pokud jsem to správně pochopil :-)

19.5.2015 18:53:00

pravidla + 5 balík
Tak tie pravidla by boli super. Ak by sa to podarilo, tak by to bola čerešnička na torte. Klaniam sa za iniciatívu týmto smerom.

online verzia - fúú to chcem otestovať.

Ak sa nájdu nejaký ľudia z Bratislavy a okolia, tak by som do toho šiel s nimi.

19.5.2015 18:58:30

divisek3
Ano, jedná se pouze o pravidla, případně cokoliv dalšího, co by bylo třeba (web, později případně FAQ kdyby bylo třeba...).

19.5.2015 19:00:21

...
Tak super, tak to se mnou počítejte :-) V nejhorším se to tu pak nějak dá s tím překladem dohromady :-)

19.5.2015 19:15:57

divisek3
Tak on překlad bude určitě ;). Jen řešíme, v jaké podobě.

19.5.2015 19:17:38

pětibalík ČR
Jak jsem psal v diskuzi pod novinkou na úvodní stránce, tak mám taky zájem o pětibalík. Jsem ochoten to na Kickstarteru koupit (i když se mi to pak nechce rozesílat po ČR, takže bych preferoval pražské zájemce ... ale to už je věc domluvy).
Patriku, přidej mě prosím mezi zájemce do úvodního příspěvku. Díky.

19.5.2015 20:47:45

...
To Duirin: Jsi tam. Opomenul jsem juknout k původnímu článku.

Všem: Pětibalíky se tvoří jak tady, tak i na Deskožroutu. Obě diskuze sleduji, takže se nebojte, kdybyste tady náhodou pětibalík neutvořili, plánuji vás nějak sdružit dohromady.

19.5.2015 21:01:55

přesun deskožrout
Tady to trošku ustrnulo. Podíval jsem se na deskožrouta a tam je zájemců více, takže jsem se přesunul tam. Navíc jsou tam pražské skupinky, což mi vyhovuje.
Mimochodem, dnes přidali možnost objednat desetibalík s drobet levnějším poštovným.

21.5.2015 09:46:30

Mrtvo
No, jelikož to je na deskožroutovi fakt živější, tak se taky přesunu tam. Snad nebude vadit.

21.5.2015 13:58:47

...
Plánoval jsem to v nejbližší době zařídit, takže díky za usnadnění práce :D.

To icebear a divisek3: Asi vám nezbude nic jiného, než tady kolegům. Bohužel.

21.5.2015 14:17:34 | Upraveno autorem (porovnej)

česká online verze
Počeštěná online verze je oficiálně venku. Naleznete ji na této adrese:

http://demo.heldentaufe.ch/?lang=cz

Pokud naleznete chybu nebo budete mít jakoukoliv připomínku k překladu, neváhejte mi to napsat ;).

28.5.2015 08:33:48 | Upraveno autorem (porovnej)

PatrickBolas
parada, diky! Jak to vypada s CZ pravidly primo v bedne, pohlo se to nejak?

28.5.2015 10:02:29

lacko
To se asi jen tak nepohne. Sami je nemají ve finální podobě a do zafinancování kampaně je bohužel ještě daleko. Nicméně prý jsou si vědomi českého zájmu o hru a z finančního hlediska není problém do hry přidat pár stránek textu... Neboj, až budu něco vědět, tak se o to podělím ;).

29.5.2015 12:26:38

PatrikBolas
ok, dik za info. Ja do toho pujdu asi tak jak tak. Jeste uvidim, kolik nas tady na to bude, pripadne pak hodim na deskozrouta zalozeni "vychodni" petky na ose Valmez-Ostrava. Ale dost mozna se najde dost zajemcu v blizkem okoli, tak uvidime.

29.5.2015 12:35:47

Vybíráme z Bazaru

Khora: Zlatý věk
Khora: Zlatý věk
Akt. cena: 1000 Kč
Končí za: 12 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas