ruy
ruy - avatar

figurky - modely

Hladam obchod - najlepsie e-shop kde maju v ponuke figurky ( nielen do hier, ale hlavne modely vo vacsich meritkach s fantasy a scifi tematikou)...
Viem o fantasy-obchode ale hladam nieco kvalitativne a vyberom vacsie...
Nechcem tu cpat reklamu ci tak cosi ale ak viete o niecom, poprosim o link hoc aj do spravy, hoci si myslim ze info by mohlo byt prinosom viacerym zatrolenym...
Vdaka...
22.4.2016 00:07:42

mozna
koukni na comics point, ale tam je to hlavně podle filmu/serialu a komiksu. Ale vyber maji velkej a to i ceny :D

22.4.2016 05:56:45

ruy

no
asi som mal napisat ze sa mi jedna o figurky ktore treba zostavit zlepit a farbit, ale dik

22.4.2016 09:37:00

zkus
www.fantasyobchod.cz

22.4.2016 12:16:25

flok
Hrdobec to je takovej brouk. To je takovej chrobák, kterej si před sebou válí tu… kuličku… z toho… z trusu.

22.4.2016 12:21:28

ruy

pelly
Ty si zadelil... =)

22.4.2016 13:08:53

Figurky
Jestli máme na mysli stejnou věc, tak je toho mraky v oblasti vojenské techniky, ale jakmile zabrousíš na téma sci-fi a fantasy, tak si neví rady ani strejda google (pokud se budeme držet uvnitř našich hranic)

22.4.2016 14:55:30

ruy

rukavicka
No asi takto: bol som vcera v jednom kamennom modelarskom obchode a pocas debaty ohladom vhodnych farieb na figurky to moje zvatlanie asi pani veduca nevydrzala a vytiahla spod pultu krabicu so 4. nevelkymi stavebnicami - z krabice si pamatam len ze to boli nejake tematicke figurky bojovnikov a nejakych mechov z warhamra ale prepracovanost detailov a kvalita vyliskov bola fakt spickova / moja smola, ze som si nezapamatal vyrobcu a tym padom som z googla vecer nevymlatil ani ň.
dozvedel som sa len ze rokuju s firmou a toto su "len akoze" vzorky ci to zacat predavat
No...
Dnes som tam volal a kedze si pani veduca rozumie velmi dobre, =) nazov firmy som sa nedozvedel, co mi bola vsak ochotna prezradit je, ze je firma z uk a v ponuke ktym stavebniciam robia komplet chemiu a aj farby.... Jo a hlavne, ze po vcerajsku sa rozhodli ze to daju "na pult" a ddo 2 tyzdnov to maju na stranke...
Takze ked to bude dam vediet...
=)

(zeby citadel miniatures)

22.4.2016 16:03:17 | Upraveno autorem (porovnej)

ruy
Jo to podle popisu sedí na Citadel.

22.4.2016 16:13:31

ruy

froggery
Ked toto je pravda to aby som isiel do svajcu predat ladvinu...

22.4.2016 19:29:15

UK obchod
http://www.wampstore.com/store/miniatures

22.4.2016 21:13:27

Vybíráme z Bazaru

Fort (EN)
Fort (EN)
Akt. cena: 300 Kč
Končí za: 8 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas