doporučíte nějakou kvalitní hru pro 2 hráče

Ahoj, potřeboval bych poradit s vyběrem hry pro 2 hráče. Hratelne v hospode, skladne na stole, teoreticky jednoduce at nesideme pul dne nad pravidlama, ne kooperace. Tematicky spise fantasi, scifi, horror. Rozumny podil nahody a pocitani. Jedno jestli figurkovka bo karetka. Dik za radu.
8.6.2014 22:46:35

Jednoznačně
Řím, Rome II, Hive z těch menších a hlavně levných her do hospody ideálí.

8.6.2014 22:54:02

Vampire Empire
karetka na 30 min.

8.6.2014 23:52:09

fantasy do hospody
pro dva by taky mohlo být Drako ;)

Jinak hezká barevná abstraktní novinka je Pagoda, měl jsem možnost si zahrát a docela bavila. Trošku otázka je, jak to bude se znovuhratelností, ale pár (desítek) her se určitě odehrát dá ;)

Pro dva hráče pak ještě úspěchy sklízí i Revolver, tam bohužel neposloužím vlastním dojmem, protože jsem ho ještě nehrál. Případně pak podobná věc z post-apo světa Neuroshimy, zvaná Convoy.

Rozumný na prostor, herní dobu i přenositelnost (pokud se přendá do menší krabičky) je ještě i Rune Age. Je to fantasy každým coulem. Není to sice hra čistě pro dva, ale ve dvou podle mě výborně hratelná, navíc případně doplnitelná o rozšíření.

9.6.2014 00:33:21 | Upraveno autorem (porovnej)

pro dva
urcite se přikláním ke hre Drako, pro dva idealnia pro Neuroshimu. Ty hry si nejsou nepodobne a u neuroshimy se k vám muze pridat ještě někdo, kdezto Drako je fakt jen pro dva. Nebo potom klasika sachy :)

9.6.2014 06:37:29

Stanice praranoia
ale nevim jak je to při hre ve dvou...

9.6.2014 06:38:36

Dungeon Twister Card Game
Mrkni na tohle, i když polít tyhle karty pivem je škoda. Na to je lepší Hive. Ještě mě napadá Blue Moon.

9.6.2014 06:56:33

přidám ještě
karo, colomo a six od steffen spiele
Jinak drako doporučuji a convoy mě sednul víc než revolver.
Další co baví skoro každýho je lost cities, kahuna a pod z této řady her pro dva od kosmosu.
Ale lobuji za neuroshimu, to je opravdu pecka. Různé armády a každá chce jinou strategii.

9.6.2014 09:53:44

...
Sumonner wars je dobrá hra :-)

9.6.2014 12:07:55

my hrajem
Tash Kalar nebo abstraktnější quoridor

9.6.2014 12:15:13

hry
dík za návrhy.

Nejvíc se mi líbí drako.

9.6.2014 18:22:00

Vybíráme z Bazaru

Libertalia: piráti vzduchomoří od 1kč Albi
Libertalia: piráti vzduchomoří od 1kč Albi
Akt. cena: 550 Kč
Končí za: 3 hodiny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas