Doporuceni na D&D

Ahoj vsem,
potreboval bych trochu postouchnout spravnym smerem pri vyberu vhodne hry. Predstava je figurkova D&D prochazecka pro 2 hrace.
Hrat se dostavame tak 1-2x mesicne, tak by to chtelo neco s rozumnymi pravidly aby se to hned nezapomnelo...... Uvazoval jsem bud o Descentu, Legend of Drizzt, nebo Super Dungeon Explore
Ktera z tech her je podle vas rozumnou volbou?
17.2.2014 18:25:17

Shi-So
pokud to má být čistě pro dva, koukni na Claustrophobia (ale tam je to jen pro dva s výjimkou pár fanouškovských scénářů). Mě se moc líbí a jak jsem psal, na webu jsou i fanouškovské scénáře - původních je snad jen šest. A pokud byste ji vyhráli hodně, je pro to i rozšíření s pozitivními ohlasy, ke kterému jsem se ale zatím já osobně nedostal (ještě se mi dost neobehrál základ :)) )

EDIT: nechal jsem se unést, teď mi došlo že od čistého D&D je to už celkem posunuté... ale pořád je to aspoň fantasy a doporučuju na to kouknout :D

17.2.2014 18:45:47 | Upraveno autorem (porovnej)

descent
je docela zajímavej kvůli jednoduchosti, pro hraní doma, s dětma a tak optimální.
Claustro... je víc o atmošce, ale bojím se, že půjde špatně sehnat.
zbytek neznám.
ještě je sranda dungeon fighter, ale je to párty hra, není to klasickej DD.
pokud sženete dorn, tak taky dobrý, jeden za hrdiny a druhej za příšerky, nebo dungeon twister, ať karetní, nebo deskovej. Super fantasy šachy.

17.2.2014 18:50:19 | Upraveno autorem (porovnej)

D&D
Porovnanie trilógie nájdeš pri recenzii na Wrath of Ashardalon, to je čistá kooperačka proti hre. Graficky aj pravidlovo je to ale oproti Descentu slabšie, ak vám nevadí hrať jednému za overlorda a druhému za hrdinov, na trhu je aj česká verzia Descentu, tak by som šiel do nej.
--
Na Dungeon Twister pozor - je to fakt skôr párty hra :).

17.2.2014 20:43:47 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Star Wars: Jabbův palác (pouze rozbaleno + obaly)
Star Wars: Jabbův palác (pouze rozbaleno + obaly)
Akt. cena: 230 Kč
Končí za: 6 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas