doporučení

Ahooj.. Nemohu se rozhodnout mezi Arkham Horror nebo mage knight co je podle vás lepší :) s recenzích sem zblblý a co ještě říkáte na andor ?? a jestli můžu te ještě poradit nějakou zombí hru spíše v čestině
8.9.2014 16:38:06

...
Ahoj, mám něco nahráno z Arkham horror a Andoru o Mage knighta jsem se dlouhou dobu zajímal, sice jsem ho nehrál, ale něco o něm vím. Co se týče Arkhamu, tak ho můžu doporučit, ale záleží jaké máš spoluhráče. U stolu musí všichni chtít cítit tu atmosféru, když to někdo bude kazit není to ono. Pro nehráče Arkham taky není moc vhodný, můžou se totiž cítit ovlivňováni ostatními hráči u stolu anebo jedním zkušeným hráčem. Nakonec zmíním, že Arkham je velmi nevyvážený, takže někdy vyhraješ jako by se nechumeliko a jindy prohraješ skoro na začátku. Co mám ale na hře nejraději, je bezmoc a atmosféra a hlavně nepředvítatelnost. Všechno může jít hladce a pak se to najednou pokazí, nebo naopak. Za mě doporučuju. Andor je přístupný všem. Hráči se doopravdy cítí, že hrají za hrdinu a spolupracují. Navíc je hra mnohem vyváženější a lépe vypráví příběh za pomocí karet legend, které se aktivují v průběhu hry, jak hráči utrácejí čas. Jedná se o mojí nejoblíbenější hru vůbec z tohoto žánru a to hlavně z důvodu lehké uchopitelnosti a také z důvodu dobrého vyprávění. Jediná nevýhoda oproti Arkhamu je ta, že když se ti nepovede legenda, tak jí musíš hrát odznova, přičemž už všechno znáš, takže to opětovné hraní stejné legendy není zase až tak zábavné. Na druhou stranu se jedná o výzvu a poprvé za svůj kratičký život, jsem o deskovce přemýšlel i v práci, promítal jsem si jak by se legenda mohla vyvinout, co jaký hrdina musí provést aby jsme tu danou legendu zvládli. Vážně super. Mage knighta jsem nehrál, jediné co vím, tak je to, že je hra moc analytická a mnohem méně náhodná, než předešlé dva kousky. Což je podle mě na škodu, ale to je jen můj osobní názor. Nakonec doporučím: Eldtritch horror, prý lepší Arkham... já to osobně nehrál, ale vážně to tak vypadá :-) Jinak za mě Andor

8.9.2014 17:25:49

...
koukal jsem, že máš Agricolu a Vládce podzemí... jestliže tě tyhle dva kousky bavili, pak by tě Mage knight moh bavit též... na druhou stranu, proč nevyzkoušet něco jiného

8.9.2014 17:29:18

počkej
na Eldtritch horror a k tomu vem Mage knighta :-)

8.9.2014 17:40:48 | Upraveno autorem (porovnej)

...
jo díky moc a nějaká ta zombí hra ??

svůj seznam her musím doplnit par jich přibilo :) od chvátila mám třeba proroctví

8.9.2014 18:43:07

zombíci
Zkus City of Horror - super hra , bez textu, pravidla CZ ke stažení

8.9.2014 18:57:55

City of Horror
Na City of Horror bych si dal pozor. Hra to je výborná, ale silně prasící, a tak nemusí sednout každé deskoherní skupině. Já vhodnou skupinu mám, takže partie bývají parádní, ale dokážu si představit, že s jinými lidmi to může být pěkná pruda.

8.9.2014 19:17:47

......
díky moc za rady tak budu brát mage knight akorát se mi zdá že to v moc obchodech momentálně není a nebo doručení na dotaz jsem z ostravy a u nás v prodejnách to není tak jestli by jste mi neporadily kde to objednat kde máte zkušenosti s objednáváním.

9.9.2014 22:50:10

MK
Za sebe mohu Mage knight též doporučit a to i proto, ze si ho opravdu dobre zahrajes uz ve dvou ci dokonce sólo a ta hra nestrada. To o AH rict urcite nejde. Jinak se objevuje tady na bazaru nebo www.hry-hlavolamy.cz a tam nakupuji ja.

10.9.2014 00:27:15

MK
by měl být znovu po novém roce v prodeji

10.9.2014 12:13:45

mk
www.hry-hlavolamy tam je to vyprodáno :(
až po novém roce :( jakto ?? že až na nový rok

10.9.2014 12:27:21 | Upraveno autorem (porovnej)

MK
že by vyprodáno? ;-)
Slyšela jsem něco o dotisku, že by měl být snad začátkem příštíh roku /kdyžtak si to ověř u anekena/...jinak tu bývá v bazaru poměrně dost často.

10.9.2014 12:40:59 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Únikovka: zkáza Londýna
Únikovka: zkáza Londýna
Akt. cena: 150 Kč
Končí za: 4 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas