Dominion v češtině - žije ještě?

Jak to vypadá s dalšími rozšířeními Dominionu v češtině?
Poslední vyšlo z roku 2012. Od té doby vyšly 4 další.

Bude z toho něco Albi vydávat nebo je český trh dominionem přesycen?
31.1.2018 18:23:41

Dominion v češtině
Ahoj,
vzhledem k tomu, jaký trend mají prodeje rozšíření, zejména pak posledních vydaných Temných časů, v tuhle chvíli další přírůstky do značky Dominion neplánujeme.

David Rozsíval,
Albi Česká republika a.s.

2.2.2018 00:39:15

Hmm
Řekl bych klasický neduh kupování her v češtině. Je jasné, že pokud se vydavateli nedaří prodeje, je pro něj nevýhodné v překladech pokračovat. Bohužel to u mne vedlo k tomu, že hry v češtině vlastně ani nekupuji, protože potom míchat český základ a třeba anglické rozšíření (protože česky nevyjde) mi příjde fakt na nic.

2.2.2018 08:36:31

Bmajtz
Ale zase v pripade dominionu je tech rozsireni fakt hodne a tech fanousku v cr, kteri musi mit vsechny zas asi tolik nebude. Takze v tomhle pripade albi chapu. Vydali zaklad, intriky a tusim 6 rozsireni coz je na ceske pomery fakt hodne.

2.2.2018 08:46:51

Beholder
Snahu samozřejmě oceňuji a nehaním, blbé je, když je clovek "completist" pak má docela problém. Vím, že čeští deskoherní distributoři se poslední dobou fakt snaží, ale povětšinou je to sázka na nejistotu. Už se mi párkrát stalo, že jsem nakonec českou verzi prodal a koupil si originál a od té doby českou jenom za předpokladu 100% jazykové nezávislosti, nebo téměř jistoty, že ke hře nikdy rozšíření nevyjde.

2.2.2018 09:01:50

homo "completist"
Česká republika je strašně malý trh, aby se to vyplatilo, takže živočišný druh homo "completist" holt musí umět se svými spoluhráči dobře anglicky nebo německy - jiná cesta není.

2.2.2018 10:12:15

Dominion CZ
Já sem rád aspoň za to, co Albi vydalo. Mám vše a je pravda, že Dominion nehrajeme už tak často jako dřív. Temné časy sem dokonce hrál zatím jen asi 3x...

2.2.2018 12:39:29

Vybíráme z Bazaru

ESCAPE ROOM - Úniková hra
ESCAPE ROOM - Úniková hra
Akt. cena: 200 Kč
Končí za: 6 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas