co vas momentalne ovlada

statistiky hrania su tu, ale vacsina na to nereaguje,davam len malu provokacnu otazku, s cim v svojom hrackom srdiecku zijete...ja sa topim v panovi prstenov, ale moju to obislo. Chce hrat agricolu /co nie je denne mozne/ , lepim to star realms. Cize co ste ochotni si zahrat kedykolvek, alebo co radi zahrate aj napriek unave ...ide mi len o priznanie, co hrajete, lebo hry ako arkham si ja zahram raz za dva roky...
24.10.2014 22:48:29

ja
ja si dam rad kdykoliv Talismana, to je moje srdcovka. Pokud není moc casu tak Neuroshima hex,Magick the Gathering nebo Osadníky, a pokud jsem uz fakt unavenej,tak to zachranuje Drako. Jinak vždy rad zahraju Sachy....

24.10.2014 22:55:42

ruy

drobnosti
Poväčšinou take drobnosti, ako napr.:
Qwirkle
Before the wind
Kulami
Rftg
Dominion
a pred nedávnom objavení Lovci a zberaci
Väčšie veci nechávame na vikend..

25.10.2014 00:18:18

Dedodusi
Přidám se - já jsem propadl taktéž Pánu Prstenů, momentálně toužebně očekávám kdy se v Česku zjeví poslední vydaná rozšíření - Sága rozšíření Road Darkens a nový adventure pack Nin-in-elph, a už vymýšlím, co půjde s novými kartami složit za balíček :)
Jako rodinné hry u mě momentálně slaví úspěch Bruggy, Burgundské hrady (ty už se drží přes rok) a Kronika panství, na solo hraní mě dlouhodobě baví taky Castle Ravenloft a navazující hry, občas dám Agricolu nebo Mage Knight.

25.10.2014 00:23:24

...
Já jsem zase "ulítlej" na cokoliv od Bauzy... nevím, nemůžu si pomoct, ale od tohohle autora jsem snad špatnou hru nehrál (asi 10 her) Moje srdcovka je tedy Takenoko. zahraju klidně i ve čtyři ráno a porazím přítelkyni (skóre 30 ku 3... včera mě po dlouhé době dala o jeden bod :-D)

25.10.2014 11:21:19

zrovna jsem o tom
nedávno přemýšlela, že se nejčastěji /alespoň u nás doma/ dostanou na stůl takový ty menší velký hry :-)
Takže když se mi nechce nějak moc studovat nebo oživovat sáhodlouhý pravidla ke komplexním hrám, tak vždycky ráda sáhnu po TtR Nordic, Blue moon city, Sankt Petersburg, King of Siam, Rallyman, Alien Frontier, Jaipur a aktuálně Java...když už jsme třeba fakt hodně unavení a mermomocí chceme něco hrát, tak si zahrajeme kostky :-)

25.10.2014 12:17:08 | Upraveno autorem (porovnej)

...
Mno u nás je to tak půl napůl, jelikož se scházím hodně s polohráči až nehráči a potom skupinou která hraje cokoli. Já bych se poslední dobou nechal ukecat na cokoli většího Kemet, Cyclades, Age of Empires a podobne nicméně doma se známými vytahuji trochu jednodušší hry přičemž Cyclades je to nej co jsem se odvážil před ně dát. Ale popravdě řečeno nejvíce hrajeme asi v tomto pořadí Milostný dopis (do hospody to tahám prakticky už z povinnosti), Mafia City (i pro nehráče dostatečně záživná a vysírací hra) a Citadela (ta už ale pomalu upadá, což mě připomíná, že ji budu muset zase vytáhnout a oprášit). Já osobně nejvíc v poslední době hraju Memoir 44 a Neuroshimu Hex. Naopak co skoro nehraju jsou kooperativní hry, ale i tak už se přizpůsobuji.

25.10.2014 13:09:50 | Upraveno autorem (porovnej)

Hmmm,
tak mé srdíčko plesá u karetního Pána prstenů - ten mě prostě dostal.... Jinak ale hra, kterou opravdu můžu a zahrála bych si jí kdykoli, tak to je Dominion..

25.10.2014 21:30:44

Vybíráme z Bazaru

Aquatica + Aquatica: Cold Waters + insert eRaptor
Aquatica + Aquatica: Cold Waters + insert eRaptor
Akt. cena: 1000 Kč
Končí za: 6 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas