co koupit 12letemu klukovi?

muzete mi prosim poradit, co koupit 12letemu klukovi na Vanoce? rad hraje Dominion, Osadniky z Katanu, Dobu Kamennou, Bang a treba Fazole. diky za napad.
12.12.2013 12:33:11

napadá mě
Drako, Ostrov, Conquest of Nerath, Space Bastards, Minen of Zavandor, World of Warcraft - desková hra..

to jsou hry, které uvidí pod stromkem mé děti
+ mám ještě připraveno plno menších her, jako je Diavolo, Fairy Tale, Jaipur, Jambo...
Mam dvojčata a před vánocemi mají ještě narozeniny, a protože to jsou celkem zdatní hráči, raději pořídím hry a Lego, než nějakou hovadinu, proto je toho trošku víc..

12.12.2013 13:05:56

Zachranáři
trebárs?

12.12.2013 13:13:19

tipy
Myho nejstarsiho (11), kdyz si projdu seznam nasich her, tak dost bavi:
Andor, Cluedo, Smallworld a posledni dobou porat chce hrat Dobyvatele vesmiru.

Jinak z blbovinek, ktere jdou hrat prakticky v jakemkoliv veku, bych urcite zminil Dobble a Vladce Tokia.

>Anibeni:
Jo, presne souhlasim, taky se snazim misto spousty blbin dat spis nejakou tu deskovku, lego a jeste naky knizky (pro pestrost vetsinou nejak kombinuju beletrii, komix a gamebook :) ). Ale nejaka drobna blbovinka k tomu byt stejne musi, treba nase decka jsou bez ohledu na vek vsichni na plysaky :) .

13.12.2013 21:30:19 | Upraveno autorem (porovnej)

Joshua
Band of Brothers: Screaming Eagles ! :)

14.12.2013 07:29:48

Galaxy trucker
známemu som poradil pre jeho synovca - začínajúceho teenegera - toto a nevedia si to vynachváliť...

14.12.2013 12:36:48

:)
doporucil bych hru 7 divu vladce tokia nebo karetni hru pan prstenu kde by mohl si hrat sam aniz by potreboval nekoho jineho:)

14.12.2013 21:46:20

Vybíráme z Bazaru

Sidereal Confluence: Remastered
Sidereal Confluence: Remastered
Akt. cena: 55 €
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas