Chcete pomoci s výběrem motivu na obal nové hry? Budeme rádi, díky!

Ahoj,
Nevím jestli jste o nově připravované hře Scratch Wars slyšeli či nikoliv. Pro tento "úkol" to není podstatné. Budeme rádi pokud nám pomůžete vybrat ten správný obrázek na kovovou krabičku, která bude obalem velmi netradiční sběratelské karetní hry z fantasy prostředí. Máme čtyři verze obrázků a každý ve firmě jiný názor. Těžko se nám rozhoduje a potřebujeme názorů více... Pokud chcete pomoci, napište nám názor zde:

https://www.facebook.com/scratchwars.cz/

Díky moc.
25.8.2016 14:53:35 | Upraveno autorem (porovnej)

B
Mne sa páči najviac B, ale mohol by mať viditeľnú tvár ako na C :). Na postave C a D mi vadí to ukazovanie, bolia ma z toho oči. A mi príde nevýrazné.

25.8.2016 15:18:55 | Upraveno autorem (porovnej)

přesně
Nezávisle na svém předřečníkovi jsem dospěl ke stejnému názoru, líbil by se mi nejvíc B, kdyby měl oči jako má C.

25.8.2016 15:35:02

double post
dvojklik :/

25.8.2016 16:10:23 | Upraveno autorem (porovnej)

B???
Na mě B teda mimo pěkné kresby působí nevýrazně pro oko zákazníka. Tak je tam nějakej bojovník. Evidentně znuděnej. Asi to, co se ve hře odehrává je nuda. Ergo nezájem. Mě oslovuje D. A pefektní by byl takový ten efekt ze starých zámeckých obrazů, kdy někdo kouká/ukazuje přímo na vás ať stojíte kdekoliv v místnosti. :)

25.8.2016 16:10:23

Určitě C
Ten obrázek přímo vyzývá si hru aspoň vzít do ruky. Ten první je prostě divnej (nic proti grafice, ta se mi fakt líbí, ale na krabičku se podle mě nehodí) a B je nemastnej neslanej, taková nuda. A stín v obličeji u D oproti C vypadá líp.

Mimochodem hra vypadá velmi dobře ;).

25.8.2016 16:49:16

Jednoznačně B
Bojovník, kterému není vidět do očí je hrozivější.. kouká z něj taková temnota... :-) Hra bude určitě působit s tímto obalem tajemněji, což je u fantasy her plus, ne? ...

25.8.2016 19:57:47

za mě
já bych zkombinoval B a D. Tedy meč přes rameno a druhou rukou ukazovat na "nás" (zároveň by tam vynikla ta hlava na rameni - brnění :) ) a lehce zatemělý obličej od helmy...

25.8.2016 20:26:17

...
Za mě určitě ne "a", "b" je nejhezčí, ale jak již bylo napsáno níže, nezaujme, c a d je vesměs to samé, akorát d je vylepšené c... takže d...

25.8.2016 21:36:38

Za me
b s ksichtě z c

26.8.2016 08:37:27

jednoznačně C
Pokud nebudu kombinovat jednotlivé detaily mezi sebou a budu to brát,že musím vybrat

26.8.2016 09:19:25

jaá jsem za A
AAAAA

26.8.2016 09:23:58

Názor
Nic z toho to nepokazí. Pro smysluplný názor bych potřeboval vidět herní komponenty, ideálně si hru vyzkoušet. Pak bych asi mohl na základě nějakého dojmu říct, co mi tam víc sedí. Pokud vyjdu z předpokladu, že stojím v obchodě o hře nic nevím a mám se rozhodnout, pak by mě oslovilo A. Jinak se mi tahle „soutěž“ moc líbí. Díky :)

Dodatek: Proč A? Je v tom víc originality než v případě rytíře, jen názor.

26.8.2016 13:39:20 | Upraveno autorem (porovnej)

...
rukavička má zase pravdu, že rytíř je řádné klišé... já popravdě dával jenom tip, z těch co mi byly nabídnuty, ale ani jeden obrázek není ideál... i tak nejsou špatné, jen značné klišé, ale po krabičce bych asi šáhl spíše v případě rytíře... a to jde ne?

27.8.2016 05:17:41

A
Prostě se mi libí. Zbytek je takový tuctový. Jako bych už je někde viděl. A je originál.

27.8.2016 08:10:10

zajímavé
Mně se A vyloženě nelíbí a odpuzuje mě. Možná by se spíš hodilo, kdyby všichni každý obrázek obodovali od -3 do +3, to by poskytlo jasnější obrázek, jak se co líbí. Každopádně je to zajímavá anketa, nemyslel bych si, že se A někomu bude líbit.

Přemýšlím nad tím proč mi A vadí a možná je to proto, že sám střílím ze sportovního luku a na obrázku mi vadí to nemožné držení luku, nejen že postava je levák, ale tětivu má vně místo dovnitř, tak by to nikdo nedržel. Zelená s modrou je taky taková disharmonická a nepříjemná. Na B se mi líbí ta zlatá zbroj, krásně vyniká proti modrému pozadí, přitahuje pozornost a pak si člověk hned všimne, jak je hezky propracovaná. To na C a D už nevynikne a na můj vkus je tam moc červené. Ale určitě ta postava na B potřebuje obličej.

27.8.2016 11:07:28 | Upraveno autorem (porovnej)

B
za mě B, nejlíp jak píše někdo pode mnou, s obličejen z C :)

29.8.2016 20:34:14 | Upraveno autorem (porovnej)

A
Mně se líbí A. Je to v pohybu. Béčko mě ničím neoslovilo a céčko a déčko je jak z amerického armádního náborového centra.

30.8.2016 09:20:44

A nebo D
Mně se nejvíce libi A a D. A je hodne dynamické a barevne přitažlivější, než ostatní. Nebal bych se to koupit ani detem. Ty ostatni jsou takove proflaklejsi a nezajimave - ale kdyz uz, tak D.

30.8.2016 10:58:12

Děkujeme všem za názory!
Posbírali jsme všechny názory a jsou velmi rozporuplné. Ukazuje to buď na to, že se nám nepodařilo vytvořit 100% přesvědčivý obrázek nebo na to, že vnímání je velmi subjektivní a je velmi těžké či nemožné se zavděčit všem.

Vychází nám z toho, že nejlepší na krabičku bude obrázek B ale s nějakým obličejem. Jelikož obrázek A budil největší názorové extrémy, rozhodli jsme se jej nevyužít. Obrázek C potažmo D použijeme nakonec na stírací vrstvu na kartu.

Ještě jednou díky za Vaše názory, hodně nám pomohly si to ujasnit. Kdybyste někdo vnímal naše rozhodnutí jako velmi špatné a uměli byste vysvětlit proč, budeme rádi. Pokud se nikdo takový nenajde, budeme ještě radši :), neb to bude znamenat že, to sice pro některé z Vás není ideální, ale alespoň přijatelné...
Díky!

30.8.2016 12:09:34

ber to pozitivne
Všechny obrázky jsou dobré, ani jeden není vyloženě propadák. A ne, skutečně se nikdy nelze zavděčit všem :-).

30.8.2016 13:18:16

Vybíráme z Bazaru

Tawantinsuyu
Tawantinsuyu
Akt. cena: 700 Kč
Končí za: 4 dny

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas