České recenze na deskové hry

Ahoj představuji Vám svůj pořad s recenzemi na deskové hry - dnes přidána 1. recenze na Ticket to Ride - jedná se o verzi pro mobilní zařízení. Nejpozději v pondělí přibude video, které Vám pomůže s orientací s rozšířeními u Ticket to Ride. Děkuji za náměty připomínky - koncem příštího týdne vyjde recenze na Mice and Mystics.

https://www.youtube.com/watch?v=QCkf6qFVJKc
7.3.2015 20:00:40 | Upraveno autorem (porovnej)

Joe

Maario
Pekné, len treba pridať na intenzite hlasu a byť sebavedomejší. Preostrovanie na komponenty by bolo zaujímavejšie, keby bola kamera statická a nie "hojdacia". Ale inak palec hore a len tak ďalej!

7.3.2015 21:41:55

Odpověď Joe
Ahoj jsem rád, že se ti to líbilo. Zapracuji na hlasové kvalitě v dalším videu, zatím je to 4. video a první s pořádným mirkofonem. S nátačením nemám takové zkušenosti - stativ mám - takže to bude chtít jen trochu praxe ;). Díky moc za názor, pokusím se na všem pořádně zamakat.

7.3.2015 22:06:11

recenzia
tiež myslím, že super. Len ako hovorí Joe - treba pridať na hlase. V určitých pasážach je podmaz hlasnejší ako hovorené slovo, ale inak paráda.

7.3.2015 22:29:06

klavzam
Jsem rád, že se ti to líbí - hlas vylepším - tady v tom audiu jsem blbec dal do jedné pasáže znělku a tu hudbu na podkres :( - tím v jedné z částí byla silnější. Zejtra bude bonus k Ticketům ;).

8.3.2015 22:29:33

Moc pěkný!
těším se na další.

9.3.2015 11:24:51

veľmi fajn!
video potešilo, len tak ďalej, hádam sa k čomusi podobnému aj ja raz dokopem :)

9.3.2015 15:29:22

Všem děkuji za pochvalu
Moc Vám všem děkuji za pochvalu - jak jsem slíbil přidávám bonus k Ticket to Ride - Jsou zde informace o všech rozšíření.

https://www.youtube.com/watch?v=NLJt9spm1bY

9.3.2015 21:10:57 | Upraveno autorem (porovnej)

Velmi dobré
Velice kvalitní recenze, čekal jsem nějakou rozklepanou kameru a špatný zvuk, jak už tak bývá u recenzí na youtube zvykem, ale tohle je paráda! Těším se na další!

12.3.2015 16:13:14

...
Skvělá kvalita a zábavně zpracováno... kvalita hlasu je v tom bonusu mnohem lepší, ne - li téměř dokonalá. Jedinou výtkou jsou dle mého názoru trošku hůře vysvětlená pravidla. Zbytečně pospícháš, nějaký příklad a zpomalení hlasu v momentech vysvětlování pravidel, by neuškodil. Ale jinak vážně super... deskofobie má vážnou konkurenci!

12.3.2015 21:05:43

špica
opravdu povedené video - konečně jsem si ujasnil, o čem jsou ta rozšíření.

Držím palce do dalších dílů.

12.3.2015 22:03:55

Poděkování - nová recenze Elder Sign
Všem moc děkuji za pozitivní reakce. Nejprve se musím omluvit, ale recenze na Mice and Mystic bude někdy později - nestihli jsme dohrát kampaň (nejsou spoluhráči).

Přidávám novou recenzi na mobilní verzi Elder Sign Omens - Temné Znamení.

https://www.youtube.com/watch?v=RYjpKft--ck&feature=youtu.be

Klidně sem, nebo přes SZ piště nápady, návrhy co zlepšit atd.

Děkuji.

15.3.2015 22:03:59

Elder sign
...spěchej pomalu :-) Jinak moc pěkné! Příjemný projev a celkově hezky zpracované.

16.3.2015 16:22:48

Přidána další recenze
Ahoj přidal jsem další recenzi, spíše minirecenzi na Cyclades na iOS.

Jinak děkuji za reakce. S hlasem a rychlostí si ještě pohrávám, doufám, že brzo všechno k dokonalosti vyladím.

https://www.youtube.com/watch?v=BsKg3p2foWc&list=PLbUQ5zxJsw1L3mO3tRnefSZQzsV9oheOt

19.3.2015 13:03:27

Nová recenze již na Youtube
Přidána recenze na mobilní verzi deskové hry Ascension

https://www.youtube.com/watch?v=aLWltMhZTjU&index=1&list=PLbUQ5zxJsw1L3mO3tRnefSZQzsV9oheOt

29.3.2015 18:59:36

a
budes pokracovat? Rada bych koukla na dalsi recenzi v tvem podani.

17.5.2015 20:01:18

Pokračování
Ahoj,

pokračovat budu během června přibudou nové recenze. Potřeboval jsem si dát pauzu, popřemýšlet jak videa posunout a taky řešit osobní věci. Připravuji pořad o hrách na konzole, zatím nevím, jak často bude vycházet, ale zřejmě bude bez mobilních recenzí.

Přemýšlel jsem jestli neudělat delší pořad pro mobilní hry, a mobilní deskovky. Pokud byste měli nějaký nápad sem s tím ;). Minimálně klasická recenze bude již tento týden na Ubungo a Titan.

2.6.2015 23:15:44

Návrat
Ahoj,

nejprve bych chtěl všem poděkovat za shlédnutí starých recenzí. V současné době bych se rád k videím vrátil (dnes vyšla recenze na Titan). Chtěl bych vás poprosil o komentáře, podporu v odběrech atd. Rovnou se omlouvám za vytvoření reklam, ale upřímně chápu, že se Vám to nemusí líbit, ale každá koruna je dobrá - ať na aplikace, či za čas co jsem tvorbě věnoval. Předem Vím, že si tím na dům nevydělám, ale snad to nějakou stovku hodí - navíc mě to lépe motivuje k lepší tvorbě. Peníze budou navráceny do tvorby videí.

Do neděle vyjde první video, kde mě uvidíte. Řeknu Vám budoucí program nápady atd. Rád bych pokračoval s recenzemi na iPad, Nintendo a Indie tituly na PC z toho 2x měsíčně recenze na deskovou hru na tablety, v plánu jsou 4 recenze měsíčně na iOS. Recenze by měly být doplněny o tzv letsplaye z mobilní platformy iOS (nemusí se týkat pouze deskových her). Letsplay by měl být živě - počítám s tím, že prvních videí se moc diváků nezúčastní. Youtube kanál bude doplněn o témata a zde bych moc poprosil o nápady komentáře atd. Tento pořad bude zatím vysílán offline, témata budou různého typu a nemusí se úplně týkat hraní her.

1. téma - by se mělo týkat Deskových a počítačových her - rozdíly v hratelnosti deskových her na tabletech, inspirace DH v PC hrách a naopak, vznik DH na základě PC předlohy atd. Zde se budu inspirovat článkem z posledního LEVELu (který mi nepřijde úplně 100%) kdo jej četl můžete přihodit vaše postřehy dojmy - LEVEL 257 KOSTKY BYLY VRŽENY deskové hry a jejich kradmý vliv na počítačové příbuzné autor: Aleš Smutný.

2. téma, hodnocení, recenze her, deskovek, filmů- jak hodnotit, co je pro Vás potřebné v recenzi, využití čísel - objektivnost, subjektivnost, co je zbytečné, co nesmí chybět v každé recenzi atd.

Komentáře a nápady na Téma posílejte tady do SZ. 1. téma by mělo vzniknout koncem příštího týdne.

Jinak se omlouvám všem, co by měli zájem o hry pro Android - momentálně doma nemám žádné zařízení pro Android a ani jej neplánuji zakoupit, proto recenze tabletových her budou vždy z iPadu přes HDMI a nahrávací kartu, zamrzí, že nejsou vidět dotyky hraní (pokusím se zjistit jestli to jde). Pokud vytváříte hry, aplikace na iOS můžeme se domluvit na nějaké recenzi.

K technickým potížím, stále bojuji s vhodným nastavením zvuku intonací a projevem, snad se mi to podaří vyřešit.

Děkuji všem za podporu, za liky a za odběry. Doufám, že se vám budou novinky líbit.

Lukáš

11.11.2015 22:56:17

Vybíráme z Bazaru

Když sním
Když sním
Akt. cena: 320 Kč
Končí za: 9 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas