Práce s notifikacemi

Lze prosím nějak označit všechny notifikace, abych je mohl označit všechny jako přečtené? Nějak jsem nenašel, jak to udělat.

24.5.2023 10:20:56

Když rokliknu upozornění tak vyskočí okno s upozorněními a dole vpravo je “označit vše jako přečtené”

https://www.zatrolene-hry.cz/uzivatel/mrhaa7-11736/seznam-her/prodej-5937/

24.5.2023 10:48:28

Ale to jde jen po 20, co jsou zobrazené, ne? Já mám “nepřečtených” 773 notifikací, to jde nějak hromadně “zhlédnout”?

24.5.2023 10:53:34

Přesně tak, já na tom nejsem ani z daleka tak jako ty Infidusi, ale i tak mám 16 stran nepřečtených notifikací. Můj dotaz zněl jestli jdou nějak hromadně označit všechny notifikace a ne jen těch 20 na jedné stránce. Asi by to tam chtělo ještě jedno tlačítko, pokud by to šlo k označení naprosto všech notifikací. Takhle bych musel ten úkon provést 16x - to je 48 kliknutí. Infidus by to měl ještě horší - ten by musel kliknout 114x a 38x scrolovat, tedy 38x kliknout na notifikace, 38x scrolovat dolů v nepřečtených notifikacích, 38x kliknout na tlačítko “Označit vše jako přečtené”, 38x kliknout na tlačítko zavřít ;).

24.5.2023 11:22:46

Hodilo by se i tlačítko odstranit rovnou v nepřečtených notifikacích, jelikož ted ji musím označit za přečtenou, a pak odstranit z archivu. Bylo by jednodušší je rovnou mazat.

24.5.2023 12:35:37 | Upraveno autorem (porovnej)

Osobně mám plán, že udělám automatické mazání přečtených notifikací starších cca 3 měsíců.

A je otázka, zda třeba po půl roce nemazat i ty nepřečtené (protože podle mého drtivá většina z nich “zastará” daleko dříve).

Co si o tom myslíte?

24.5.2023 21:29:02

To je rozumný nápad. Já bych to ale ještě vylepšil tím, ze by si uživatel mohl v parametrech notifikaci délku toho intervalu (počet měsíců) nastavit sám.

25.5.2023 05:57:12

Mám jich přes dva tisíce a začalo mi to být jedno.

25.5.2023 08:08:28

Ještě se vrátím k tomu Ondrovu návrhu a mému návrhu to nastavovat v parametrech notifikací, kde se nastavují i zatržítka, jaké notifikace chci aby mi chodily. Rozhodně bych to neaplikoval jen na přečtené, ale dal bych tam dvě kolonky: počet měsíců mazání přečtených notifikací a druhá kolonka počet měsíců mazání nepřečtených notifikací. Za sebe můžu říct, že si ty notifikace skoro vůbec nečtu a stačí mi většinou jen jejich název, takže mazání jen přečtených notifikací by mi bylo k ničemu.

25.5.2023 08:26:08

Předpokládám, že historie mnou koupených a prodaných her se nikdy ze složek “Moje koupě” a “Moje inzeráty” v Bazaru nesmaže, takže notifikace se můžou automaticky mazat dle potřeby Zatrolenek.

25.5.2023 08:37:44

Nepřečtené notifikace prosím nemazat. Některé věci si tam nechávám viset schválně déle. Nastavit interval mazání dle preferencí uživatele by byl ideální.

30.5.2023 06:42:19

@Zeus  Jinak já bych si hlavně přála, aby když mi přijde notifikace na diskuzi, ale já už diskuzi četla (proklikla jsem se do ní sama jinak), tak aby notifikace zmizela, anebo aby mi aspoň po prokliknutí neobarvovala příspěvek, který mám dávno přečtený, ale napsalo mi to, že není nic nového :)

30.5.2023 07:51:41

@anupinka Tohle spíš nebude. Notifikace jsou hloupé a platí k okamžiku odeslání. Udělat notifikace provázané s tím, o čem notifikuje si popravdě ani nedovedu představit. Čímž neříkám, že by to nešlo, ale složitost by byla nebojím se říci řádově (v původním smyslu slova, ne tom jak to používají novináři :-) větší. Z mého pohledu příliš mnoho peněz za málo muziky ;-)

 

30.5.2023 12:45:35

V pohodě. Bylo to jen přání :)

30.5.2023 15:51:24

Nefungují notifikace. 

Přišla mi notifikace na přidání inzerátu v bazaru, ale když kliknu na tlačítko detail inzerátu, tak mi to neskočí na inzerát, ale do adresy stránky v prohlížeči to napíše jen nějaká čísla. Jako by IP adresu. A pochopitelně mám bílou stránku. 

EDIT: teď přišla notifikace na přehozeni v aukci a ta funguje správně. Hmm

17.10.2023 20:41:46 | Upraveno autorem (porovnej)

@darkw Ahoj, opravdu jsme měli nějakou dobu chybku v notifikacích upozorňujících na nové inzeráty v Bazaru. Chyba je fixnutá cca 2 hodiny a současně jsem potom ještě opravil notifikace, které by odeslané v rozbitém stavu. Takže tlačítka vedoucí na detail inzerátu by již měla být v pořádku.

Omlouvám se za komplikace.

17.10.2023 21:39:29

Funguje to, děkuji. 

18.10.2023 10:06:54

Vybíráme z Bazaru

Zahrajte si CCG Doomtrooper - hrací balík Kapitol
Zahrajte si CCG Doomtrooper - hrací balík Kapitol
Akt. cena: 999 Kč
Končí za: 12 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas