Obrázky v Titulke

Ahoj,

nedalo by sa nastaviť pop-up okno pri obrázkoch, ktoré boli práve pridané na titulku? Takto človek klikne na obrázok kt. si chce pozrieť a namiesto obrázku ho to portne do galérie obrázkov k danej hre. To by nevadilo, keby pri niektorých hrách nebolo tých obrázkov XY a tak len musíme hľadať a hľadať kým nájdeme ten správny.

Je to dosť otravné, dalo by sa s tým niečo robiť? :)

S.
6.4.2018 11:56:58

jó, to už tady bylo...
několikrát. Taky mi to štve...

6.4.2018 12:05:49

...
Jsem pro, onehdá se mě jeden obrázek líbil a přesně tohle mě naštvalo když jsem na něho klikl.

6.4.2018 15:09:27

ochutnávka
on ten obrázek na titulce je jen ochutnávka, do galerie jich přibylo třeba víc než jen ten jeden...

-----------------
šéfredaktor novinek ZH; předseda KDH Pajdulák

6.4.2018 15:52:07

jednoduché riešenie
nastavte si, aby sa vám obrázky zobrazovali podľa data a potom vždy, keď kliknete na nový obrázok na titulke, tak sa vám zobrazia od posledného pridaného - áno, nemusí to byť ten konkrétny, ale bude medzi niekoľkými poslednými.

6.4.2018 18:33:25

Dalo,
ale musí se přeprogramovat příslušná část ZH. Což může jen Zeus. A proto je potřeba napsat sem

http://www.zatrolene-hry.cz/kontakt/

10.4.2018 23:54:47

... jako
... jako musim říct, že tohle je jeden z největších vopruzů na ZH, kvůli kterýmu v podstatě na obrázky prostě neklikám. Teď sem se zas chtěl podívat na obrázek namalovaný figurky a hodí mě to na titulku galerie.

Sice rozumím odpovědi, že by se něco muselo přeprogramovat, ale je to tu už tak dlouho, že by bylo fajn s tím něco konečně udělat.

@.

7.5.2018 12:57:36

pochybnosti
Nedalo mi to a podíval jsem se do kódu stránky a mám pochybnosti o věrohodnosti tvrzení, že by se muselo všechno přepsat ...

Říkal jsem si, že kód obrázku musí být znám, když se na titulku hází thumbnail. A taky že je. Chápu, že by se asi musel přepsat engine, pokud by to mělo fungovat tak, že link mě hodí do galerie a tam my vyskočí okno s kýženým obrázkem.

Ale popravdě mě by stačilo, kdyby mi vyskakovací okno vyskočilo přímo nad titulkou. Obrázek by mi vyhodil okno s větším obrázkem a název hry by mě hodil na galerii hry. Rozhodně lepší stav než je teď.

@.

7.5.2018 13:30:10

alladjex
Nejsem programátor, takže opravdu moc netuším, o čem mluvíš a co vše by se muselo překopat. Souhlasím ale s tím, že "to tu visí už dost dlouho." Nicméně ani za tak dlouho se nenašel jeden jediný uživatel, který by příslušný formulář vyplnil. A kde není požadavek, tam není řešení. ;)

7.5.2018 16:35:40

Špatňák
Jaký formulář? Prohledávám Zatrolenky s nějakým formulářem a nikde nic...

7.5.2018 20:21:29

zruda
A přitom špatňák dal link přímo do téhle diskuze ;-)

-----------------
šéfredaktor novinek ZH; předseda KDH Pajdulák

7.5.2018 21:59:52

Wolfsen
Což ale není formulář, aspoň tak, jak to chápu já ;-)

Ono totiž na spodku stránky mám odkaz "Úpravy Zatrolených her", kde jsem právě nějaký formulář očekával. Už jsem párkrát přemýšlel, jak jako běžný uživatel Zatrolenek mohu přispět do toho systému Trello...

7.5.2018 22:05:56

zruda
Ne, to opravdu není formulář, hledej dál ;-)
Napovím - je to kontaktní fomulář.

-----------------
šéfredaktor novinek ZH; předseda KDH Pajdulák

7.5.2018 22:17:55

Formulář
Je někde jasně rečeno, že požadavky na změnu se mají logovat pomocí formuláře v záložce kontakt? Mě by to teď nenapadlo, že to je ta jediná a správná cesta, jak požadovat nějakou změnu tady. Je to solidně zamaskované, ale tak nějak to celkově zapadá do konceptu rozvoje ZH.

Ale je parádní, jak se z toho tady admini ještě dělaj prdelky, fakt dobrý.

8.5.2018 20:59:40

Miner
Souhlasím. Dovolím si navíc připomenout, jak je uvozeno téma Námětů a připomínek.

"Schází vám něco na těchto stránkách? Máte nápad na zlepšení? Zdá se vám něco nesmyslně komplikované? Pak je toto diskusní fórum to pravé pro vás. Za každý nápad na zlepšení jsme dopředu vděčni."

Pro tedy psát něco Diovi, když tady je na to přímo vytvořené fórum.

8.5.2018 21:56:46

Protože
ta informace šla oficiální cestou jako článek. Prdelky si z vás nedělám.

Kontaktní formulář Zeus vyřídit musí. Jinak ho bude prudit.
Na fóru se objeví dvakrát do roka.

Vyberte si sami. ;)

16.5.2018 22:54:39

@špatňák
... jo ti co o tom vědí a náhodou tenkrát četli ten článek si vyberou ... ti co o tom nevědí, protože je článek minul mají ale smůlu. Chtělo by někde nějak trvale zvýraznit, že pro připomínkování neslouží primárně diskuze, ale v dolní části webu poměrně nenápadně skrytý kontaktní formulář.

16.5.2018 23:05:07

Tak koukám nejsem sám, koho to štve:)
Jen polínko do ohně.. ale fakt neskutečně štve, když se chci podívat na obrázek a otevře to jen galerii, ani jednou jsem pak nehledal konkrétní obrázek, dycky mě to totálně odradí přes množství obrázků.. ne že bych tu chtěl kafrat, je fajn, že vůbec takovýto web je a důležité věci tu najdu, ale je taky děsně zastaralý, takový neohebný děda o berličce, který ale ví vše, co potřebuješ, jen na něj musíš pomalu a trpělivě :)

25.10.2018 10:24:00

Vybíráme z Bazaru

T.I.M.E Stories: Případ Marcy
T.I.M.E Stories: Případ Marcy
Akt. cena: 750 Kč
Končí za: 3 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas