Playmat - výroba

Zdravím,
chtěl bych se zeptat zda tu nemá někdo zkušenost s výrobou herní podložky pro jeho oblíbené hry. Hledám, jestli nějaká firma netiskne na neopren/textil+pod tím guma. Prostě, aby z toho materiálově vypadlo něco jako slabší textilní podložka pod myš. Jen s tou pěknou grafikou co by člověk dodal :-). Předpokládám, že už se spousta lidí s takovým herním plánem setkala. Předem díky za informaci.
Mamut

Konkrétně teď řeším: http://www.greyfoxgames.com/games/champions-of-midgard-the-expansions-game-mat/
23.10.2017 14:38:05

okrem toho, že to je reklama, tak 61x35,5cm je na potreby (väčšiny) miestnej komunity žalostne málo. Škoda, väčšie rozmery by sa šikli

4.4.2023 16:00:07

Psal jsem jim dotaz, jestli neplánují rozšířit nabídku na

  • větší playmaty
  • možnost obšití
  • oboustranný tisk

Uvidíme, jestji se ozvou.

4.4.2023 22:36:29

Výtah z odpovědi v mailu od playmat.cz:

"V současnosti máme zajištěn tisk do rozměru cca 150x300 cm.
ALE hledáme vhodný materiál. Bohužel s tiskem na klasický neoprén s polyesterovou tkaninou jsme nebyli spokojeni a nechceme zákazníkům nabízet produkt, se kterým nejsme spokojeni a ani sami by jsme to takto nechtěli používat…

…jsme v procesu zajistit vhodný materiál pro potřebnou kvalitu tisku pro větší plochy. A do budoucna určitě plánujeme nabídnout i větší rozměry playmatů.
Nabídku budeme rozšiřovat na našich stránkách.

Obšité a oboustranné podložky jsou také v plánu. Nemohu říci kdy se to vše podaří, ale můj cíl je nabídku variant rozšířit do Podzimu 2023."

5.4.2023 14:39:27

Já bych jen doplnil (i když se nejedná o neoprén), že jsem nedávno narazil na stránku (www.deskopevnost.cz), kde mají v ponuce kromě standardních doplňků jako meeply, žetony, kostičky atd., také čisté/bílé krabice na novou hru, čisté/bílé desky na herní plán (několik rozměrů) nebo prázdné/čisté karty, dílky-hexy, a také kostky pro tvorbu vlastních…

Možná se někomu bude hodit ;)

* * * * *
Board games klub, Trenčín

6.4.2023 08:46:31

…Kdyby to někoho zajímalo, teď jsem řešil výrobu hry, a na playmat.cz to sice ještě oficiálně neuvádí, ale už tisk na alespoň nějaké nestandardní rozměry nabízí (ikdyž jsem si teda za 10 cm playmatu navíc oproti standardnímu rozměru skoro zdvojnásobil cenu; musím ale říct, že s kvalitou jsem spokojený).

25.12.2023 01:08:06

Vybíráme z Bazaru

Ego
Ego
Akt. cena: 200 Kč
Končí za: 3 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas