X-Wing Olomouc

Našlo by se tu pár lidí se kterýma by se dalo hrát a třebas i do budoucna zajet na nějaký turnaj?Ať vím zda má cenu si pořídit letku či dvě?
17.1.2016 11:36:01

-
Zrovna jsme si s kamarádem pořídily letky. Do Olomouce se ale dostanu jen zřídka kdy. Když už tak do klubu na přírodovědecké fakultě, ale když se dostanu tak určtě můžem zahrát. Na turnaje to zatím moc nevidím.

17.1.2016 14:38:35 | Upraveno autorem (porovnej)

xwing
ahojte, no mě to hodně zaujalo, ale určitě budu čekat na češtinu, která se snad v tomto roce objeví :-)

18.1.2016 16:05:05

Nathanael
BF sice v deskofobii o češtině mluvili ale ještě to nebylo jisty navíc by vydali jen něco naštěstí tu na zatrolenkách je většina věcí přeložená taky nejsu kamarád z angličtinou.Pokud budu X-Wing kupovat tak počítám se dvěma letkama ať můžu hrát doma s přítelkyní a tím si zajistit že mě za to nezastřelí že zas utrácím za další figurkovou hru :D

18.1.2016 18:27:31

A sakra
Popravě jsem teď přemýšlet, jestli se vrhnout na x-wing, nebo rovnou Armadu, a teď nevím, už jsem byl téměř rozhodnutý pro Armadu:)

21.1.2016 22:00:47

.
Taky sem chtěl jít do Armády ale co sem čet tak sice se starterem se dá zahrát ale aby to bylo plnohodnotny hraní tak se doporučujou tak dva startery za což se do X-Wingu koupí plno věcí ikdyž kdo ví zda časem i ta Armáda u mě nepřibude.zatím to vypadá že si ty X-Wingi pořídím že bude s kym hrát :)

22.1.2016 19:22:59

hmm
U mě je to průser v tom, že já to chci i kvůli tomu jak to vypadá, ale živit obě verze je děs. Jenže co s tím, když žena miluje Millenium Falcona, a v armadě je takový mini pidi nicka, a x-wingy to samé. Na druhou stranu ty křižníky vypadají v Aramdě taky luxusně. Škoda, že to nejde propojit, ale je fakt, že aby ty proporce nebyly totálně mimo, tak by k x-wingům ty křižníky musely být extrémní:D Mno ještě podumám, co živit spíš, stejně mě přes jaro/léto čeká dokupování Imperial Assaultu a barvení, asi budu muset vyhrát nějaké ty miliony:)

23.1.2016 22:46:12

.
Někdo na hru se začátečníkem?

5.6.2016 18:21:49

Bauhaus
Teoreticky bych se mohl ve čtvrtek dostat do Olomouce na fakultu, ale mohl bych donést jen rebely.

7.6.2016 12:36:28

mija
Tak ja zatím mám taky spíš rebeli tak to bude zajimave.Na Přírodovědu už nechodim ale zkusim si nejak udělat čas a když neni zbytí dojít tam případně kdyby ti vic vyhovoval pátek optal bych se zda se nevlezem do herny kde hrajem miniatury

7.6.2016 22:53:16 | Upraveno autorem (porovnej)

Bauhaus
OK, s pátkem by být problém něměl. V Olmiku bych mohl být někdy kolem půl čtvrté, ale klidně i dřív a zpět musím chytnout vlak nejpozději o půl deváté. Vyhovuje?

8.6.2016 07:04:48

Vybíráme z Bazaru

Master of orion
Master of orion
Akt. cena: 600 Kč
Končí za: 12 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas