Uherské Hradiště a okolí

hledáme spoluhráče na domácí hraní v Uherském Hradišti a okolí.
25.2.2011 12:39:59

To Ghost
čau, do Hradiště to nemám zas tak daleko. O nic dál než do Břeclavi kde sem byl včera, tak pokud budeš mít někoho v Hradišti, můžu se stavit někdy i tam?
Co mám dělat, když Hodoňáci sem nechodí. :-(

25.2.2011 12:58:18

UH
Zdarec a copak hrajete? Jsu sice z UH ale studuju v Brne, nicméně obcas bych si cas kolem vikendu urval.

25.2.2011 15:47:41

UH
Hrajeme Arkham Horror, Dominion, World of warcraft nejvíce. Ale nebráníme se i jiným pokud někdo má. My máme víc ale snažíme se obměnit. Hry které máme najdete na mém profilu.
To Kent: Pokud tím myslíš jestli se někdy můžeš stavit na hru tak určitě :)

25.2.2011 16:24:56

To Ghost
Ano, to jsem myslel. Že bych se někdy stavil na hru? Určitě bych se nezúčastňoval pravidelně. Pokud by Vám to nevadilo a hodili by jste do placu, kdy a kde se scházíte, třeba bych se někdy po domluvě stavil? Z her co hrajete to znám jen podle názvu, takže pro mne novinky a určité zpestření. :-)

25.2.2011 18:20:17

UH
No tak to potom jo:) Zrovna deskove WOWko bych rad zkusil (PC) jsem nepropadl. Arkham mám rád, Dominion je jakztakz. Jinak ja klidne donesu nekdy Middle-earth quest, Brittaniu, nejake mensi karetky (popripadne si zkusim pujcit od kamosa). Sháním A Game of Thrones, a chystam sa behem jara zkusit neco z serie: RavenLoftu ci Ashardalonu, Starcraftu, DungeonQuestu, Titanu, ci Axisu nebo Tide of Iron (posledni 2 hry sleduju ze máte :) )

25.2.2011 23:51:16

Hry
Jasně máme ale zrovna tide of iron a axisu se snažíme zbavit moc nás to nechytlo a přítelkyně neumí anglicky natolik aby se daly hrát anglické verze takže asi tak. Jinak pro všechyn žádné místo nemáme. Buď bychom něco domluvili doufám že i s pomocí třeba Jarwikse třeba nějakou knajpu nebo něco. Jinak v domácím prostředí doma :)

26.2.2011 12:07:48

To Ghost
No co se týká mě, je mi to jedno, jen nemám rád (co by nekuřák) zahulené knajpy. :-(
Sice do Uh. Hradiště občas zavítám do divadla, neznám to tam a nevím kde je tam třeba nějaká nekuřácká kavárnička či hospůdka. Co se týká her, z těch co jste jmenovali, neznám žádné, takže si klidně zahraji cokoli. Jinak své hry mám v seznamu.

27.2.2011 09:29:20

to ghost
až se jednou vrátím z Práglu do UH tak se ozvu;) budu potřebovat nějaké dobré duše na Descent kampaně;) případně bych k Vám vyslal synovce (bydlí ve Štěpnicích), kterému jsem dal WoWko a furt si stěžuje, že to nemá s kým hrát;)

27.2.2011 12:00:37

to bigles
Není problém. Descent jsme zatím nehráli ale já jsem hrával dlouho doom jako vypraveč a descent mi přijde i pravidlově stejný. Synovce vyšli klidně pokud mu nebude vadit že přijde do bytu k "mamce" a "taťkovi" :))

27.2.2011 12:34:57

to kent
Zahulenou knajpu jsem ani nemyslel. Já sice hradiště znám ale ještě nikdy jsem nezkoušel hrát někde mimo domov takže ani nevím jak na to. :) jinak místo doma je vždy :) Jasně hrát se dá cokoliv podle seznamu her vidím co asi tak hraješ takže je čas abys vyzkoušel zázrak fantasy flight games.

27.2.2011 12:36:42

To Ghost
Co se týká FFG, tak tohle jsou pro mne neznámé hry. I když teda něco zkouknutého mám, ale zkušenosti žádné. Skrze děti jsem nucen preferovat Eurovky. Co mám tak Robo rally a Nexus ops, který je ještě zabalen. Klidně přijedu i k Vám, pokud vám to nebude vadit?
Ale muselo by se to předem domluvit a naplánovat.
Co se týká hraní mimo domov, je to na výběru místa a pokud to nevadí personálu, není problém. Jde jen o to, tam nechat nějakou minimální útratu - pivo, limo, kafé.... :-)

27.2.2011 13:02:47

Místo v UH a čtvrtek
Zdravim tak ve čtvrtek 3.3 bych mel byt v UH. Dopoledne si užiju zubaře a pak předpokladam bych mel mít volno i když budu neco zařizovat. Napadá mě několik míst kde hrát:
1) Klub Kultury zasedací místnost (cca před 8 lety jsme tam obcas hráli, problém je v tom, že nevím do kolika tam bývají lidi a uz se s nima neznám. Vy jo?).
2) Knihovne BBB v nejvyšším patře - knihovnice si mě ještě pamatují jako pubertáka co tam hrával DrD a Battletech a papírovou Civku, problém je že v 18.00 se zavírá knihovna.
3) Skautská klubovna na čertáku v StM (u železnice, slepičárny) v pohodě, jen by to chtělo zjistit do kolika tam jsou skauti a spíš hrát na večer. S klíčky jako jeden z členů střediska bych neměl mít problém ;-)
4) Nějaká hospa...přijde mi že dostatečně velké stoly mají akorát na Krčku a Koruně a to jsou zrovna takove hospody, kde člověk klid nemá a je tam zahuleno. Takže v případě zájmu o hraní vidím nejreálnější klubovnu.

27.2.2011 13:12:12

To Jarwiks
Jasně to by bylo fajn když máš takové možnosti problém je že já bývám doma jen o víkendu jinak pracuju v Mníšku pod Brdy a to je trochu z ruky. Jinak pokud by ti nevadil nějaký víkend tak by to bylo rozhodně super.

27.2.2011 13:30:51

To Kent
Já jsem zase nucen shánět nebo překládat hry do češtiny přítelkyně si z angličtinou netyká zatím (i když se učí). Ale rozhodně klidně i u nás doma. Jinak teď plánujeme Mansions of madness a earth reborn. Chtěli jsem D&D Ravenloft ale nějak jsem to teď vypustili. Moc rádi bychom Hellgame ale to je vzhledem k rozsáhlé anglině nemožné a zbytečné. Jinak Carcassone a podobné nás moc neberou. Tím nechcem říct že jsou to špatné hry ale pokud to nemá ten wow efekt po rozbalení tak se nás to moc netýká ;) Doufám že to nevypadá snobsky nebo něco takového.

27.2.2011 13:34:19

To Ghost
Mníšek pod Brdy a neděláš programátora nebo jinak nehlásil sas nedávno k Velkomoravanům? Neříkaj že ne, mám tě v Mailu přečeteného :)
S víkendy je to trošku složitější. Bud pendluju po raně středověkých festivalech (což tě asi taky v budoucnu čeká) a akcích, nebo jsu občas u přítelkyně ve ValMezu či v Brně nebo v teda v UH, takže možem to nějak zkusit domluvit :)

27.2.2011 13:51:40

To Ghost
V pohodě. Snobsky to vůbec nezní. Já mám tyto hry v merku. :-) ,ale nejsou prachy. Co se týká angliny, tak já jem neznalec angliny, takže se mnou to nevyhraješ....Jak to není česky, jsem v pr.... :-)
Víkend by někdy šel. Neříkám pravidelně, ale šlo by to po domluvě a naplánování. Vzal bych třeba syna, takže by nás bylo víc. Je učenlivý.... :-)
Tak se můžeme někdy domluvit, ale nic pravidelného neslibuji, jestli nevadí?

27.2.2011 14:22:53

Víkend
A no když už řešíte ty víkendy, tak se možem nekdy domluvit a spáchat herní víkend na Modré u Velehradu na tamní škole. Přespání ve spacácích na postelích, místní kuchyn (akorát to bude chtít vzít kastrolek na vaření newbo do hospy, sprcha a spol jsou k dispozici). Cena ubytování vycází kolem 50kč/noc. A stoly na hraní či prostory tam jsou taky. A Ghost by sa snad konečně sešel se Zoonem (naším vladykou ve skupině). Kent co ty na to? Pro malé je tam taky místa dost.

27.2.2011 14:34:51

Jarwiks
No snad nědky jo, ale zase nic takového neplánuji. Možná někdy v létě by se to dalo. Já jsem spíše pro to se někde sejít, zahrát 3-4 hod. a tradááá. Přece jen má člověk i jiné povinnosti, takže nějaké ty výjezdy za deskovkami moc nepreferuji. Ale jak říkám, někdy so domluvit a spáchat to není problém, jen spíše preferuji nějaké to herní odpoledne či dopoledne. :-(

27.2.2011 14:38:23

To KENT a ostatní
Nápodobně. Já taky spíš to odpoledne nebo nějaký večer. Ono taky válčím s časem jako všeci. Jen jsem poukázal na tu možnost. V létě by to bylo fajn, kor když by se podařilo strefit do termínu nějaké jiné zajímavé kace v okolí. Kdybyjste někdo měli čas tento čtvrtek odpoledne či podvečer napište :)

27.2.2011 14:58:15

To Jarwiks
Jasan. Stačí se domluvit alespon tyden predem a snad se "utrhnu" na to odpoledne. :-)

27.2.2011 16:33:33

To Jarwiks
No, s tou modrou to moc nevidím spíš asi jako Kent. Jinak se určitě domluvíme nějak.

27.2.2011 17:11:18

UH
Bydlim v Brne, ale su Hradistak a jezdim vzdycky na vikendy. Neni problem se domluvit... Seznam her uz si snad najdete. ;)

14.3.2011 13:50:08

Víkend
Tento víkend 15.4 odpoledne či večer až - 17.4 večer budu v UH po delší době. Dáme někdo něco? Spíš něco epičtějšího. Mohu převézt z Brna Arkham, StarCraft, Civku/ u té nemám nastudováno/, Britanniu, třeba domluvit i Runewars /nenastudováno RW/, MeQ, Dobu Kamenou, Válku Růží /u té taktéž nemám nastudovano/ popř i něco jiného. Nicméně radši bych vyzkoušel něco z toho co nabízel Ghost (WoW, Axiss, Descent, etc.). Resp Kent nemám neumím, ale v případě ne FFG bych rád zahrál něco na styl Pilířů Země, Mořeplavců, Puerta Rica, Caylusu...

Prostory domluvím

13.4.2011 00:02:37 | Upraveno autorem (porovnej)

to Jarwiks
Tento víkend nemohu. 15.4. jsem do večera v práci a 17.4. máme zase oslavu.
:-) Ani do Břeclavi mi to dnes nevyjde. Ale přiznám se, že sem nedávno na tebe myslel, že bychom se domluvili, ale bohužel zatím toho času není. Stále něco....

13.4.2011 07:54:46 | Upraveno autorem (porovnej)

Kent
No jo, já právě taky a po delší době mi vyšel víkend kdy budu v UH víc 24 hodin. No tak snad za někdy jindy;-) To ostatní, furt o víkendu v UH budu.

13.4.2011 09:04:38

Vybíráme z Bazaru

Settlers: Vládcové Severu
Settlers: Vládcové Severu
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 7 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas