Mon

Trnava

Hľadám spoluhráčov v Trnave, na hre sa dohodneme, mám toho na hranie dosť :D
4.2.2016 14:46:36 | Upraveno autorem (porovnej)

čo tak založiť klub
Nie som síce z Trnavy ale nemám problém niekedy prísť. Nadšených hráčov nie je nikdy dosť.

6.2.2016 17:30:06

Fenix
Ved v TT predsa funguje pravidelne hranie vo Fenixe na Prednadrazi

7.2.2016 09:05:55

Mon

Fenix
Áno funguje vo Fenixe hranie, ja som tam dosť často, ale hrá tu málo ľudí hry okrem Magicu, preto hľadám spoluhráčov.

23.2.2016 13:33:57

Trnava budúcnosť
Ja som priebežne v Trnave cez víkendy a tiež som si bol fenix pozrieť ale je tam kopec magic masjtrov, v tom máš pravdu a ja práve túto hru nevyhľadávam.

JHe pravdepodobné že do budúcna zakotvím v Trnave, potom by som tam rád vytvoril akýsi stabilný herný kolektív, resp. aj našiel nejaké vhodné miesto - ale asi troška ešte predbieham, predsa len mi ešte minimálne pol roka potrvá než sa to osídlenie stane, možno viac.

Inak záleží čo hrávaš, ale ak by som zase bol v Trnave ako tento víkend, tak by sme sa mohli skontaktovať. ja už som tam pár hráčov našiel, ale zatiaľ len na také jednoduchšie hry, ako je star realms a pod. ale aj to sa snáď časom zlepší.

uvidíme.

23.2.2016 14:12:38

Mon

buducnosť v TT
Fenix má podla mna super priestor na hranie :) no a Magic sa tu hrava v piatky a víkendy, zvyšok týždňa je vooľný. Samozrejme aj počas víkendu sa tu dá zahrať aj ked su tu Magokári :)

No a ja hrávam tiež take jednoduchšie hry, skor mam rada budovateľské (osadníci a tak) alebo ekonomické :D ale rada vyskúšam kadečo nové :)

Ja som tu cez víkendy menej ale vieme sa raz za čas dohodnúť :)

23.2.2016 15:16:44

Fenix Games
Vyskúšané 17.2. na premiére. Výborný priestor, ale hráčov málo. Lepšie sa vopred dohodnúť, kedy a čo zahrať . Magic tiež nemusím

24.2.2016 09:28:40

víkend
ja som tento a aj budúci víkend v TT, takže som Vám k dispozícii. Ak chcete hrať niečo z mojej zbierky, tak je Vám taktiež plne k dispozícii.

24.2.2016 10:14:03 | Upraveno autorem (porovnej)

Fenix Games
Je chuť si v klube 9.3. zahrať vopred dohodnuté hry? SS

8.3.2016 08:10:44

Vybíráme z Bazaru

Kdo to byl?
Kdo to byl?
Akt. cena: 100 Kč
Končí za: 21 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas