Tabletopia

Ahoj, jestli někdo hrajete na Tabletopii (případně na Tabletop Simulatoru), dejte vědět. Rád bych si něco zahrál.
4.6.2017 13:28:02

tabletopia
Niekedy by som mozno nieco zahral na tabletopii, ale to by som musel najprv nasprtat pravidla :D

4.6.2017 19:16:57

tabletopia
Na Tabletopii bych také klidně zkusil něco zahrát, případně se něco naučil..

4.6.2017 19:48:16

tabletopia
Ja mam k dispozici obe moznosti. Jen simulator mam cerstve, takze tam budu uplny novacek a na tabletopii nejsem premium user a vetsina variant her je jen pro premium (nevim, jestli postaci, ze bude premium jen jeden z nas). Bez uceni dam napr. Settlers, Panovnika (Viceroy), Summoner Wars, Karubu ... a jine dle dohody

5.6.2017 16:38:29

tabletopia
tak sa dohodnime na nejakom datume, case a hre, aby som popripade nastudoval pravidla a mozme nieco zahrat

6.6.2017 03:52:46

TTS
Tabletop simulator mám. Kdo má zájem může si mě přidat na steamu "banane4joy" a uvidíme jestli se trefíme do stejného vkusu.

11.6.2017 13:22:34

Re:
díky za odpovědi.
bananae4joy: steam mi píše, můj účet nepodporuje přidávání přátel, nebo co...? nevím jsem na něm nováček.
TucanCZ: simulator mám taky čerstvě, ale snad to není nic tak složitýho. Pro spouštění premium verzí her na Tabletopii stačí jeden, ale já to nejsem :). Nicméně, mě to zatím nijak neomezuje. Na Tabletopii umím hrát (většinou): Clockwork wars, Viticulture, Vast, Village, Alien Frontiers, Scythe, Imperial Settlers, Police Precinct, K2, 8minute empire, Chtěl bych zkusit Gloomhaven, Summoner Wars, Karuba, Survive, Near and Far, Burglar Bros, Brass, a treba i dalsi.

18.6.2017 14:23:43

dohodněmež hru
Ještě jsem se chtěl omluvit za prodlevu v odpovědi. Uplně jsem zapomněl, že jsem to psal a upozornění nějak nejsou, nebo nevím jak je nastavit.
Tak se dohodněme na nějaké hře. Jsem volný celkem celý den. Klidně přes hlasový chat naučím nějakou hru. Dejte každý tři hry, které byste si nejraději zahráli a dohodneme se.
Tabletop Simulátor: a co ten? Rád bych si zahrál některé hry z mé sbírky, které jsem moc nedostal na stůl. Mrkněte případně na seznam mých her.

18.6.2017 14:28:05

tt, tts
Ahoj, Tabletopii mám i TTS, ten používámn víc ( LOTR LCG, Robinson apod.)

Steam nick -> CZOdulin

Rád si takhle zahraji cokoli, stačí dát vědět.

18.6.2017 18:48:44

TT TTS
I ja mam na Steamu, ze muj ucet nepodporuje pridavani pratel? Koupil jsem TTS ve sleve pres Humble z 9€ a moc nechapu proc bych mel na ucet ukladat jeste 5dolacu, abych si mohl pridat pratele, kdyz jsem preci platbu uskutecnil??? Jinak moje uzivatelsky jmeno pro Steam a TTS je "TucanCZE" pokud jdou pratele pridat i reverzne, od toho, kdo smi

TTS co bych mohl hrat hned
Pro zacatek v TTS je optimalni treba zminena Karuba - velmi snadna, spise "detska" oddychovka. Pokud se nam nejak podari propojit pres pridani pratel, klidne touhle muzeme zacit. Pak by rozhodne nebyl problem se Summoner Wars

TT co bych mohl hrat hned
Seznamuju se doma se zakoupenou Scythe, takze free duel klidne, jinak bych chtel zkusit 8 minute emipere Legends, nehral jsem, ale pravidla mi neprijdou slozity a podobne mechaniky uz jsem hral a pak treba Viceroy (Panovnik), ale tam mam odehrane jen solovky. A pripadne i Settlers, ale tahle hra me moc nechytla, treba to bude virtualne lepsi:)

Gloomhaven bych taky zkusil, ale momentalne se mi po "nasprtani" pravidel scythe nechce hned louskat nova pravidla, navic jen eng. Ale vyhledove by tohle urcite byla 1 na seznamu.
Survive, Ostrov proc ne, pry pekna nasiraxxx ;)
Clockwork wars by po prvnim pohledu take slo ...

19.6.2017 00:45:44 | Upraveno autorem (porovnej)

Facebook skupina
Kdyby někdo chtěl, tak jsem přesně za tímhle účelem založil FB skupinu. Určitě se přes FB dá domlouvat mnohem snáz a rychleji, než přes zatrolenky.

https://www.facebook.com/groups/712648675611246/

19.6.2017 09:10:29

Steam grupa
Zdenis: nebola by lepšia Group na steame? hned je vidno kto je online a netreba potom lúštiť aké meno je ktorý nick. cez FB by som to nekomplikoval
inak na TTS by som sa niekedy pridal

22.6.2017 11:45:10

hrani
Dobrý den :)

Jsem pro jakýkoli způsob uskupení se. Byl tu zmíněný facebook, pak se můžeme přidat jako přátelé na Tabletopii (ale TTS je asi víc v kurzu), je tu skupina na steamu (to ještě neznám), pak se můžeme přidat do přátel na Discordu (chatovací program co se hodně používá na Tabletopii) a nebo je tu RUIn, kde se zaregistrujete, zadáte do kalendáře, které hodiny a dny máte čas a podle toho se dávají dohromady různí hráči.
Co do zmíněných her jsem pro Karubu a Summoner a Survive, to bych rád vyzkoušel zahrát, 8minute empire umím. Scythe je na Tabletopii a po večerech se tam dají najít otevřené hry. No, a pak většinu her, které mám na svém trolím seznamu (hlavně třeba Archipelago nebo LOTR confrontation, Robinson, Zámky Ludvíka, Adventureland atd.). Takže s chutí do toho.

22.6.2017 13:13:35

Steam
http://steamcommunity.com/groups/ZH-CZSK
ešte nejaké to logo. a rozumný popis :D

22.6.2017 16:28:05

steam parta
ahoj, vďaka, som tam.

23.6.2017 12:11:09

steam účet
Ahoj, tak jsem zjistil, že pokud si chcete přidat přátele, chatovat apod., musíte na Steamu utratit aspoň 5 dolarů (nebo je mít v peněžence). Je to obrana proti zneužívání účtů. Mě si ale do přátel přidat můžete. Otázka je, jestli si teda mám ten účet upgradnout, nebo budeme komunikovat spíš třeba na tom FB.

26.6.2017 20:33:58

Vybíráme z Bazaru

Masters od Renaissance: Lorenzo il Magnifico+obaly
Masters od Renaissance: Lorenzo il Magnifico+obaly
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 6 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas