Praha - Luziny

Zdravim,

pravidelne (temer) kazde pondeli odpoledne (16-19:00) chodime hrat deskovky do knihovny na Luzinach (primo v OC Luziny u metra), kde mame rezervovany vlastni prostor.

Vetsinou hrajeme spise rodinne hry - Na kridlech, Akropolis, Kaskadie, Divocina Severni Ameriky, Vikomti Zapadniho kralovstvi, Mladata z Divukraje, Pristi stanice Londyn, Indian summer, Expedice Ares a podobne. Je urcite mozne navrhnout i vlastni hry, radi se naucime neco noveho, nebo naopak radi nase hry naucime i Vas. A je tam ale i par nadsenu do slozitejsich her ;-).

Spolecne se domlouvame pres skupinu na Messengeru, staci se ozvat a pridame Vas tam. Pokud se budete chtit zucastnit, urcite dejte vedet dopredu, at s Vami pocitame, neni to officialni verejna akce. Take je urcite prvni treba prijit osobne, nez Vas pridame do chatu.

Diky, Lukas

 

29.4.2024 20:15:44 | Upraveno autorem (porovnej)

Ahoj,

rád bych se občas přidal. Pracuji na Stodůlkách a tak to mám cestou domů - pak ale musím odcestovat až do Benátek na Jizerou :-). Do kolika tak běžně hrajete?

I když hraju trochu složitější kousky (které případně přinesu a vysvětlím), rád si zkusím i něco z vašeho repertoáru.

Co mám ve sbírce je možné se podívat do mého profilu. Posledně jsme hráli Truhlaříky, Colab, Maracaibo, Lewis & Clark.

Honza

15.5.2024 22:34:25

Zdravím, taky bych to někdy zkusil se k Vám podívat. 

Kromě klasických vědomostních her a šachů hrají skoro všechny žánry a obtížnosti 😁

Tak pokud byste si mě přidali do seznamu, budu rád. Nějaké hry můžu i převézt.

Pracuji na Andělu, takže metrem se dopravním v pohodě.

Olda

16.5.2024 11:24:20

Vybíráme z Bazaru

AWKWARD GUESTS // TOP STAV
Akt. cena: 800 Kč
Končí za: 2 dny

Offcanvas