Plzeň RPG/LCG

Zdravím,

zajímalo by mě jestli se někde v Plzni hraje nějaké RPG nebo LCG? Co se hraje by mi bylo asi jedno, hlavně jestli něco :) Vim o klubech deskových her, ale na ty se sejdem občas s kámošema, takže ty mam kde hrát. Ale občas bych si dal nějaký to RPG a kartičky :)

Pokud o něčem víte, neváhejte mi dát vědět.

Díky
4.5.2015 17:47:19

LCG
Ahoj, myslím, že mám docela přehled v tom kdo co v
Plzni hraje a s LCG je tady trošku problém. Sám mám proxy Star wars,Warhammer invasion, Game of thrones a potom originální Netrunner (kterého rád naučím a potom prodám), Lord of the rings.
Pokud vím, tak malá komunita tady hraje Game of thrones (zde na zatrolenkách najdeš osobu pod přezdívkou libor).
LCG jsou pěkná věc, ale chce to partu, bez toho je to hrozně těžké. Sám například musím mít vždy dva alespoň dva balíčky, aby jsem si s někým mohl zahrát.
O RPG vůbec přehled nemám, ale hádám, že pár skupin tu bude. Zkus se pozeptat v kavenu (kavenu.cz), tam chodí pravidelně hráči i nehráči.
Kdyby sis každopádně chtěl něco vyzkoušet, tak se ozvi. Do kavenu chodím hlavně v pátek od 5 do 8.

13.5.2015 09:06:15

...
Také jsem v Plzni hledal a bohužel se nezadařilo. Na ty LCG hry je nejlepší, aby byli alespoň 4 lidi, což se myslím, že na Plzeň není úplně málo, nebo alespoň mně se nepovedlo je sehnat. Zároveň pokud si chceš zahrát, tak musíš počítat s tím, že potřebuješ 4 lidi, kteří do té hry budou investovat a ne si od tebe půjčovat karty a hrát s tebou. Tobě to pak omezuje card pool a dělá to bordel.

14.5.2015 10:01:17

určitě
je tu skupina PP okolo herního klubu na Masarykovo náměstí. Uživatel Stepan...

15.7.2015 09:14:04

Vybíráme z Bazaru

Carcassonne: Opatství a starosta - CZ, původní!
Carcassonne: Opatství a starosta - CZ, původní!
Akt. cena: 849 Kč
Končí za: 13 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas