Pelhřimov

Ahoj, kdyby měl někdo v Pelhřimově zájem čas od času se sejít a zahrát si, dejte vědět . Kdyby nás bylo víc, mohli by jsme třeba založit i klub ;-)
26.12.2016 20:42:49

Pelhřimov
Ahoj, v Pelhřimově již klub funguje, více informací jistě dostaněš od uživatele Atterdag. Případně můžeme nabídnout též služby našeho klubu v Počátkách...:) Scházíme se pravidelně každou sobotu v sudém týdnu...:)

Více na: https://www.facebook.com/KDHPocatky/?pnref=story

6.1.2017 15:38:34

Re: Pelhřimov
Ahoj, doporučuji klub v Havlíčkově Brodě, víc info u uživatele Ondra_M. Pokud mám čas, tak tam jezdím v sobotu z Humpolce, můžeme jet společně:-)

6.1.2017 17:58:58 | Upraveno autorem (porovnej)

skvělý
Čau, dík za nabídky :-) Kousek od Počátek bydlí přítelkyně, tak by se to dalo dobře spojit...nebudou tam ne mě lidi divně koukat, když tam nikoho neznám? :-) Do HB bych si taky klidně někdy jel zahrát, kdyžtak napiš Kostlivče až někdy pojedeš a mohli by jsme se svést spolu :-)

11.1.2017 22:30:00

KDH Počátky
To se bát nemusíš, jsme otevřený klub a rozhodně nemáme problém s novými zájemci. Ba naopak, jsme rádi za každou zapálenou dušičku do deskovek, ať už je to ostřílený hráč, nebo nováček který se s deskovkami teprve seznamuje.
Nejbližší deskovky jsou tuto sobotu od tří hodin, obvykle až hluboko do noci. Pokud máš chuť si zahrát budeš vítán...;)

12.1.2017 08:59:36

Re:
Ok, dám vědět do zprávy až pojedu.

15.1.2017 17:14:58

Pelhřimov
Zdar,
hrajeme teď nepravidelně na gymplu, od léta asi spíše v mém zrekonstruovaném domečku. Hráčům je mezi 22 - 38 lety, hrajeme DnD 5ed, karetní hru o trůny, Descenta... teď třeba v púoslední době Great western trail, Dogs of War... her mám mraky, zdejší sbírku neaktualizuji:)

20.3.2017 11:52:35 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Successors (4. edice) CZ + prsten
Successors (4. edice) CZ + prsten
Akt. cena: 2250 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas