Ostrava - Hry - Warhammer : conquest

Ahoj někdo z Ostravy kdo by měl čas a chuť na hraní Warhammer:conquest a Netrunnera nebo nějaké karetni hry ??
15.10.2015 12:44:34

Ostrava - Hry - Warhammer : conquest
Ahoj,
Hrajeme každý čtvrtek Netrunnera od 18:00 v čajovně U Skřítka (Poruba vedle restaurace Zuzana) už zhruba 3 roky... Sice jsme zůstali už jen dva, kdo pravidelně hrají, ale zatím se držíme. WH:Conquest nejspíš začínat nebudeme, ale kdyby jsi chtěl hrát Netrunnera můžeme se domluvit buď na ten čtvrtek nebo i někdy jindy.

22.10.2015 13:21:16

Ostrava - Zátah
Ahoj, klidně se za námi zastav - hrajeme každé úterý cca od 17 hodiny až do raních hodin .... Netrunner asi od nás nikdo nehraje - s WH: conquest u nás zkušené hráče taky nenajdeš, ale pokud jsi ochotný vysvětlit tak nadšence najdeš určitě :-)

jinak hrajeme dle chuti snad všechny žánry a tím většina zůstává i déle do noci/rána tak se často hrajou i dlouhé hry :-)

Velmi pěkně se mluví také o Sluji ve vyškovicích, ale osobně jsem tam nebyl, takže co se týče co tam kdo hraje netuším, ale mají i stránky na FB a když jim napíšeš třeba budou o někom vědět :-)

22.10.2015 18:20:45

Ostrava centrum
Ahoj, WH:Conquest mám a rád bych si sem tam zahrál. Jsem z centra Ostravy, tak nejlépe se najít nějakou hospodu s větším stolem.
Stačí napsat
Vašek

19.11.2015 12:17:42

Hra o trůny Karetní hra
Čau a co takhle hru o trůny LCG druhou edici? :)

13.12.2015 19:07:55

Vybíráme z Bazaru

Rajas of the Ganges (nové)
Rajas of the Ganges (nové)
Akt. cena: 750 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas