Ostrava - Dopoledne

ahoj našel by se někdo kdo se nudí doma dopoledne jako já ?
zahraju si cokoliv :)
12.8.2015 11:41:27

Ostrava dopoledne
Ahoj, z které části Ostravy jsi ?
- sice tenhle a příští týden jsem víceméně mimo, ale pak bude času víc (dělám krátký a dlouhý týden)

- jsem z poruby (kousek od dílen DPO)

13.10.2015 17:50:20

Dod

Studená válka
Využiji s dovolením vlákno-nechtěl by si někdo z Ostravy občas zahrát Studená válka 1945 - 1989? Můžu spíše odpoledne nebo večer.

13.10.2015 20:38:42

Studená válka
Ahoj, já osobně jsem ji hrál jenom jednou, né že by se mi nelíbila, ale až tak mě neláká.

-> nic méně jestli máš možnost stav se do Zátahu :-) hrajem každé úterý cca od 17:00 do .... no ti co vydrží až do ranních hodin :-) a pár lidí to tam občas vytáhne :-) kamarád ze Zátahu si ji dokonce kupoval domů měsíc zpátky :-)

-> takže tady na to hráče určitě najdeš :-)

- jsme v budově martinovské radnice

http://www.zatrolene-hry.cz/klub/klub-deskovych-her-zatah-72/

Jediné co je škoda, že na ZH jsem aktivní asi jenom já :-D ale jinak máme sice menší jádro, ale za to pěkně rozmanité co se týče složitějších her

14.10.2015 20:40:04 | Upraveno autorem (porovnej)

Dod

Studená válka
Pracuju v Ostravě Porubě, takže do Zátahu to nemám daleko..Akorát když jsem začínal s deskovkami, tak jsem v úterý nemohl, a tak jsem začal chodit do Sluje ve Výškovicích..ale teď už úterky více méně můžu, tak snad se někdy odhodlám a zaskočím za Váma:) Kolik se Vás tam tak schází?

15.10.2015 10:20:09

lidi
na večer po 20 hodině nás tam bývá tak nějak kolem 8 lidí v průměru - takže se vytáhnou 2 nebo 3 delší hry :-) někdy i více :-) a pak se to obmění dle nálady a přeživších na nějakou půlnoční šílenost :-)

-> teď v úterý jsem došel po práci až kolem 11 večer ..... zůstalo nás už jen 5 ->tak se vytáhla Terra mystika :-) cca do 2 a pak se dal ještě fotbálek na dobrou noc :-) (do 3) :-D

15.10.2015 10:43:03

Dod

lidi
Díky za info, zkusím se tedy někdy zastavit, spíš tedy ale někdy po té páté cestou z práce, tak jestli chodíš na jedenáct, asi se minem...:)

15.10.2015 19:31:22

na 23
Jak kdy - střídám krátký a dlouhý týden - když mám dlouhý tak dělám do 8 (tak dojdu podle toho kdy zkončím, jak se pokazí auto :-D a jak moc by byla naštavaná přítelkyně, že nepřijdu na večeři :-D)

když mám krátky tak se snažím mezi 6-7 dojít (pokud nejsem mimo Ostravu - jako budu teď)

17.10.2015 11:37:34

Dod

Mimo Ostravu
Tak mi to nakonec dneska taky nevýjde, tak třeba příští týden - pokud auta, přítelkyně a další nevyzpytatelné okolnosti tomu budou přát:)

20.10.2015 07:10:50

Vybíráme z Bazaru

Parky + rozšíření Po setmění
Parky + rozšíření Po setmění
Akt. cena: 1200 Kč
Končí za: 9 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas