Moře her v srpnu u moře

Zvu tě na jedenáctý ročník herně-turistické akce, která se doslova odehraje ve Splitu ve střední Dalmácii na chorvatském pobřeží Jaderského moře! Letos budeme kromě hraní převážně louhovat svá unavená těla ve slané vodě Jardanu, hřát je na slunci intenzitou pětačtyřicáté rovnoběžky, utužovat je sporty vodními i suchozemskými, udivovat památkami ze seznamu UNESCO a jako obvykle krmit místními specialitami. Opět můžete v turnaji vyhrát úžasné hry věnované ještě úžasnějšími sponzory. A spoustu dalšího, o čem teď ještě ani já nemám tušení ;o)

SPECIALITA
Jedeme vlakem! Dvakrát 22 hodin cestování, během kterého můžeš nejen spánek obětovat na stoloherní oltář.

KDO
Od nezkušených hráčů po ty, co by se hraním stolních her mohli živit. Děti vítány.

KDY
Volné jsou ještě odjezdy 22. a 25. srpna, návrat 3. září. Nebo autem kdykoliv mezi 18. srpnem a 3. zářím.

Detaily jsou na webu akce: http://osadnici.stolohrani.cz.
14.6.2017 13:26:00

Jedu!
Jen nevim jestli mi Ceske drahy dovoli nalozit vsechny ty hry?!
Mars, Scythe, GWT... letos je toho nejak hodne, ale nekam to nacpu a uz se tesim!

Nebo budeme mit zvlastni vagon na hry? :)

14.6.2017 20:18:54 | Upraveno autorem (porovnej)

Tendr
Zamluvil jsem si větší část tendru, co v něm lokotka mívá uhlí. Tam propašujeme hry tpu Ticket to Ride, Brass, Steam a Colt Express.

Zbytek se vejde na lůžka. Máme přece celý vagón a spát bude jen ten, jehož hry se zrovna budou hrát ;o)

15.6.2017 14:24:56

fňuj fňuk kamarádi
Bude mi těch 10 probdělých nocí chybět :-(

15.6.2017 15:00:33

cholerus
To je spatna zprava, ze opet letos nejedes :-(
No co se da delat, snad priste.

15.6.2017 17:40:15

Hry ve sprše
Mimochodem, padl už i vážně míněný návrh, že hry můžeme na cestu vyskládat do sprchy, kterou ve vagónu opravdu máme. Že ji stejně nebudeme potřebovat. Možná se ten nápad opravdu bude hodit ;o)

16.6.2017 15:09:29

Vybíráme z Bazaru

Dominion + rozsireni Pobrezi
Dominion + rozsireni Pobrezi
Akt. cena: 1199 Kč
Končí za: 8 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas