Kyjov, Uherské Hradiště a něco mezi tím

Najde se někdo v okolí těchto měst? Doomtrooper, Lord of the rings LCG, World of warcraft tcg, případně i jiné hra :-)
24.4.2013 22:35:03

veseli nad moravou
ahoj, jsem z veseli nad moravou.
hry, co uvadis bohuzel neznam, jsem ortodoxni hrac euroher, ale nebranim se nicemu:)

Josef

26.4.2013 07:14:18

Nevím jak dlouho Doomtrooper hraješ, ale klidně bych se někdy domluvil na hru. Já jsem z Brna, ale třeba do Kyjova bych asi byl schopen dojet :-))

26.4.2013 18:17:16

JayDee
Tak doomtroopera jsem hrál s kámošema již v roce 96, ale ne turnajově. Teď jsem nehrál pár let, ale rád bych si zahrál. Origo karty nemám, jen čb tisk (snad to nevadí). Pokud budeš mít zájem tak se můžem domluvit, ale teď se budu stěhovat tak se ozvu jak se vše uklidní :-)

26.4.2013 18:37:36

Určitě nevadí. Já jsem Doomtrooper tak dva roky nehrál, předtím to taky nebyla žádná sláva, víceméně jsme pořád hrávali podle posledních pravidel když byl ještě TopDoom.

Až bude čas, tak se můžeme domluvit.

26.4.2013 18:56:54

...
našel by se někdo kdo by chtěl hrát Star wars LCG, Game of thrones, Warhammer invasion, android netrunner lcg, summoner wars.

10.5.2013 21:20:44 | Upraveno autorem (porovnej)

Čau
Máš ho? Já bych to SW LCG chtěl vyzkoušet ...

11.5.2013 19:49:18

SW
Nemám, protože zatím není s kým hrát :-).

11.5.2013 20:55:47

hraní
nikdo z okolí?

19.5.2013 12:57:53

Morpheus
Tady z okolí nikoho nenajdeš.
Už sem tu kdysi podobné vlákno zakládal
http://www.zatrolene-hry.cz/diskuse/hledam-e-spoluhrace-4/hodonin-kyjov-a-neco-mezi-2621/
A taky zde je vlákno
http://www.zatrolene-hry.cz/diskuse/hledam-e-spoluhrace-4/hodonin-6598/#140557
Další vlákno je zde
http://www.zatrolene-hry.cz/diskuse/hledam-e-spoluhrace-4/uherske-hradiste-a-okoli-3446/#140556
Takže příšte prohledej diskusi, ať se zbytečně nevytváří duplicitní vlákna.
Já jsem na tom bohužel s časem bídně, snad až zase v zimě. Navíc hry, které zde preferuješ, neznám. Hraju většinou doma s dětmi, občas se známýma.

19.5.2013 13:58:51

Hradiště
Pokud by se něco páchalo, rád se přidám. Akorát jsem v životě žádnou LCG ani TCG nehrál :)

20.5.2013 13:20:21

>> morpheus
Android Netrunner/Star Wars/Warhammer Invasion LCG si klidně kdykoliv zahraji, ale zase stejný problém... jsem z Brna.

A bavíme se o hraní, nebo naučení?? :-))

20.5.2013 19:08:17

JayDee
zatím řeším to zda někdo v okolí má něco z toho chuť začít hrát. Osobně bych se přikláněl k androidu (toho jsem zkoušel) nebo ke star wars, protože jsou to hry v počátku a komplet card list se dá sehnat za dobré peníze a navíc se začínají konat turnaje. Bohužel jen Praha a Bratislava. Snad by se to zlepšilo i v jiných lokalitách kdyby bylo dost hráčů. Občasná cesta do Brna by mi až tak nevadila, ale když už bych s tím začal tak bych chtěl hrát pravidelně ať to má nějaký smysl :-)

20.5.2013 20:11:39

Pokud by jsi měl možnost se objevit v Brně některý víkendový den, tak si mohu udělat cely den volno na karty, aby ten výlet měl smysl :-))

20.5.2013 21:24:33

JayDee
ještě otázka, co je lepší android nebo star wars? Vím, že jsou to jiné hry, ale ty máš obě tak máš přehled. Kolik je potřeba základních sad u androida/star wars?

20.5.2013 21:27:46 | Upraveno autorem (porovnej)

>> morpheus
Ad počet Core setů: u Star Wars prozatím jednoznačně dva - vyšly zatím jen dva Force packy, a bohužel některé sety "potřebuješ dvakrát." Star Wars je zatím LCG, kde je rozdíl mezi balíčky z jedné kopie/více kopií nejvíce znatelný... Každopádně je to také jediné LCG, kde máš se dvěmi základy kompletní card pool.

U Androida se již s pěti data packy dá v klidu postavit balíček, kde ti stačí jeden Core Set (sám teď jeden takový mám, ačkoliv mám dva core sety), ale samozřejmě když zkoušíš více kombinací, může se stát, že jednu dvě karty budeš postrádat (Diesel, Scorched Earth, Account Siphon, apod.). Dvě balení dají dohromady skoro kompletní card pool - 11 karet budeš mít jen po dvou exemplářích, ale jedná se o karty, které jsem zatím (zřejmě i nejen já) nikdy třikrát nepotřeboval.

A samozřejmě u obou her jde asi o to, s kým a jak často budeš hrát, popřípadě zda budeš chtít někdy na nějaký turnaj, pokud budou - u Androida není problém karty před turnajem od někoho sehnat na půjčení, u Star Wars je to v případě některých setů problém (Palpatine, Devastator apod.)

A co je lepší?? To se asi zeptej někoho v diskuzi, za sebe jen řeknu, že Netrunner má jeden z vůbec nejlepších herních systémů, ačkoliv bych chtěl, aby to bylo naopak (jsem velký fanda SW). Star Wars mají momentálně pár herních neduhů, co se týče turnajové hry a rovnováhy stran po druhém Force packu, takže ucelený názor bude relevantní až po celém cyklu.

20.5.2013 22:33:53

JayDee
no s tím hraním by to bylo bledé. Přítelkyni na androida nenalákám a na SW nejspíš taky ne :-/. Jedině že bych jel občas do Brna nebo by jsme hráli někde na půl cesty :-). Co vím tak v Brně vás je na androida celkem dost tak by snad šel uspořádat lokální turnaj :-) cca 1x měsíčně.
Kolik hráču SW je v Brně?

20.5.2013 23:51:11 | Upraveno autorem (porovnej)

>> morpheus
Mno... Tak to je dost subjektivní - já hraju aktivně Androida s dalšími 3 lidmi (cca přes 120 her za tento rok), nicméně hru v Brně vlastní daleko více lidí (min. dalších sedm o kterých vím).

Star Wars momentálně nehraju s nikým, respektive o žádném hráči nevím, takže musím dojíždět do Prahy :-(

21.5.2013 00:43:22

hra o truny 2. edice
našel by se tu někdo na hraní téhle epic hry?

24.5.2015 22:35:41

Vybíráme z Bazaru

Insert FS Spirit Island
Insert FS Spirit Island
Akt. cena: 100 Kč
Končí za: 3 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas