Hradec Králové

Chodí někdo v Hradci někam pravidelně hrát (jednou, dvakrát za 14 dnů)? Rád bych se přidal k někomu. Většinou s přítelkyní hrajeme ve dvou, ale rád bych si zahrál ve více lidech. Nějaké typy?
23.11.2011 12:26:54

Anderson
Navíc další případ je i třeba Deskožrout, kde o skupině a prodejně nepadlo ani slovo + se vsadím, že by spousta hráčů měla stejný postoj k FB jako ty. Nějak mě nenapadá moc řešení. Leda přes Google dokumenty a myslím, že spousta lidí by se vybodla na vyplňování. Obávám se, že univerzální platforma pro všechny v tuhle chvíli není.

27.5.2015 11:01:40

Eurohry v Hradci Králové
Ahoj,
Organizuji skupinu hráčů, kteří rádi hrají eurohry. Rádi mezi sebe přijmeme nové spoluhráče, kteří sdílejí nadšení pro tento žánr deskových her.

Hráváme v klubu Deskoviště. Vždy se dopředu domlouváme, aby byla jistota, že dáme dohromady dostatečně velkou skupinku na oblíbené hry. Setkáváme se párkrát do měsíce, buď v sobotu, kdy se stihne zahrát několik větších kousků a nebo ve středu v podvečer na jednu hru. V poslední době patří mezi nejoblíbenější hry Viticulture a Brass: Lancashire. Do nového roku se chystáme vyzkoušet například hru Coimbra. V minulém roce jsme nejvíce hráli Mars: Teraformace a Grand Austria Hotel.

Nemá někdo zájem se přidat?

3.1.2019 18:39:27

Tindo

jj zájem by byl, ale až tak za čtyři roky. Máme malé děti a tím i velice omezený radius časový i prostorový - s dětma je to takový workerplacement with push to luck.
Takže hrajem doma se ženou a s nejstarším synem, když mladší spinkaj ...

19.1.2019 00:19:58

Hraní v Hradci
Zdravím Hradečáci, měl by někdo zájem o příležitostné hraní deskovek u pivka v nějaké místní knajpě? Nedávno jsem se přestěhoval a žel jsem tedy musel dát sbohem své staré skupině. Primárně bych chtěl konečně rozehrát Root, který se mi už pár měsíců válí v Kallaxu, ale rád si zahraju v podstatě cokoliv. Moje sbírka zde https://boardgamegeek.com/collection/user/tomaskoutny?own=1

Jen teda o víkendech na hraní moc nemám čas, takže bych si představoval spíš někdy v týdnu dejme tomu od šesti večer.

15.12.2019 12:52:47

Deskovky v Hradci
Ahoj,

Měl by někdo zájem občas zahrát deskovky v Hradci? Sháním 3-4 spoluhráče, mohli bysme chodit třeba do District 5. Nejlíp ve všední den, cca kolem 5.

14.1.2020 19:51:47

Ahoj, hledám nějakou skupinu se kterou bych si mohl pravidelně nebo alespoň čas od času něco zahrát (v podstatě cokoli)? Je mi celkem jedno jestli o víkendu nebo v týdnu. Našel by se někdo? :)

2.8.2021 14:01:41

Ahoj, 

kdyby někdo hledal hráče pro hru z Hradce králové a okolí do 30km, tak mi pošlete zprávu, rád se přidám. Některé všední dny mohu od 17 hod. nebo případně o víkendu pokud bude volný. Já osobně zatím moc her nemám, ale jsem schopný se naučit cokoliv. Deskovky mě baví

16.1.2022 17:53:17

Vybíráme z Bazaru

 Alicematic Heroes (poštovné v ceně)
Alicematic Heroes (poštovné v ceně)
Akt. cena: 600 Kč
Končí za: 2 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas