Hráči a hraní v Berouně

Ahoj, tímto bych se chtěl dát do řeči s hráči, kteří sídlí okolo Berouna nebo přímo v Berouně a rádi si zahrají nějakou tu deskovku, nebo karetní hu. Tvoříme FB skupinu pro hráče náročnějších her (viz můj seznam). Kdo by se chtěl přidat, nechť mi napíše. Nechceme hrát aktivity, výbušná koťátka, černé historky a podobné nesmysly ;).

Scházíme se různě po hospodách, nebo u mě v garáži. 

5.5.2011 15:03:44 | Upraveno autorem (porovnej)

leatherface
Jsi to ty Karle? Podle sbirky her a mist hrani tipuji, ze ano :)

5.5.2011 15:25:16

syro
Čau, jasně že jo:-D, sedim v praci a hledam spoluhráče:-D

5.5.2011 15:29:21

KDH Kostka Hořovice
Přijďte si zahrát do nového klubu deskových her v Hořovicích. www.kdhhorovice.webnode.cz

10.5.2011 13:45:48

Příspěvek odporoval pravidlům diskuse a byl proto smazán.

Důvodem bylo z našeho pohledu zbytečné použití vulgárních či podobně nevhodných slov.

11.5.2011 20:30:48

beroun
někdy později bychom rádi, bydlíme se ženou v králováku, ale před měsícem se nám narodila dcera, takže máme na nějakou chvíli pauzu.

25.5.2011 16:02:21

Herní klub Beroun - brigáda
Ahoj, zítra tj. 1.6. je opět v Jiné kávě v Berouně herní klub který vedu. Vypadá to tak že přinesu množství her a vysvětluji pravidla... Jinak hraje kdo chce co chce.

Bohužel zítra mi tato bohulibá aktivita koliduje s důležitou konferencí, na které musím být. Zároveň nechci akci rušit, neboť Jiná káva již investovala do její propagace.

Tímto prosím kohokoliv, kdo rozumí hrám a je schopen vysvětlovat pravidla a má zítra čas, aby mne zastoupil. Nabízím mu hry zdarma a "free" konzumaci.
Kdo by měl zájem, nechť se mi co nejdříve ozve - napíše zprávu Jiramanovi...
Díky!

31.5.2011 09:20:55

Drobná aktualizace Berounské skupinky: Stále jsme tady a hledáme hráče náročnějších her.

Tvoříme FB skupinu pro hráče náročnějších her (viz můj seznam). Kdo by se chtěl přidat, nechť mi napíše. Nechceme hrát aktivity, výbušná koťátka, černé historky a podobné nesmysly ;).

Scházíme se různě po hospodách, nebo u mě v garáži. 

27.10.2022 21:05:19

Příspěvek odporoval pravidlům diskuse a byl proto smazán.

4.11.2022 07:51:48

Vybíráme z Bazaru

Lewis & Clark: Cesta na severozápad
Lewis & Clark: Cesta na severozápad
Akt. cena: 570 Kč
Končí za: 4 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas