Hodonínsko - Kyjovko - Břeclavsko - Uherskohradišťsko - Severozápad Slovenska

Zdravím lidi! Žiji na Hodonínsku a hledám spoluhráče. Nenašel by se nějaký hráč z těchto regionů? Herní sbírku nějakou mám ale bohužel se spíš víc nachází ve skříni než na stole. Přátelé se mnou chtějí hrát tak maximálně Bang! nebo Krycí jména a něco harcorovějšího se dostane na stůl jen velmi zřídka ... Nejraději mám eura a karetní hry. Také zvažuji investici do LCG Hra o trůny ale to jen v případě, že by se našel podobně zapálený hráč (hráči) ...
30.5.2016 16:41:42

Uherske hradiste a okoli
Zdarec,
Na hru o truny jsme tu 4 a snad se rysujou dalsi hraci. S casem je to ruzne, ja jsu ted zapykany na baraku a musim na nem makat. Vetsi volno vidim az tak v srpnu. Odkud presne jsi?

30.5.2016 20:34:45

morpheus
Ahoj, aktuálně žiji ve svém rodišti v Petrově u Hodonína (mám to i na profilu). Jinak jsem půl roku žil ve Zlíně, kde jsem až do nedávna fungoval v deskoherním klubu na Jižních svazích. Docela dost mi to tu chybí a snažím se ve svém okolí objevit nějaké stabilní hráče ... Jo a z těch hráčů co znáš se někdo nachází třeba v blízkosti Veselí nad Moravou?

31.5.2016 13:12:56

...
Vsichni jsme z uhh nebo blizkeho okoli. Ve veseli by mela byt nejaka skupina, ale sem nechodi. Zkus kontaktovat - joshuagrey - a da ti na nekoho kontakt.

2.6.2016 08:20:33

kyjov
na deskožroutu je skupina co se schází pravidelně v Kyjově, hraje se v Pražírně Kyjov, velmi pěkné a příjemné prostředí. Párkrát jsem s nimi hrál a bylo to fajn. Kontaktuj uživatele ASSAD.

12.6.2016 18:38:04

Břeclavsko
Ahoj,
my jsme obvykle dva (občas se k nám někdo z kamarádů připojí :-) ) z Břeclavska (Velké Bílovice) a máme tyto hry, které s námi nikdo moc nechce hrát:
- Agricola
- Kuba
- Risk
- Arkham Horror
- Fantom staré Prahy
- 7 divů světa (plánujem pořídit rozšíření :-)
- Česko
- Logik :-)
- Studená válka
- Waterloo
- Hobit

Obvykle hrajem v pivovaře v Moravském Žižkově. :-) Můj mail je případně: moosi@seznam.cz (chodím tam častěji než sem)



7.7.2016 15:06:10

Břeclavsko
Ahoj! Tak pro mě je Moravský Žižkov stejně daleko, jako Kyjov, tudíž by to neměl být problém. S pivovarem taktéž problém nemám :-P. A co se týká her, tak většinu z nich znám ...

18.7.2016 21:37:31

veseli nad moravou
ahoj,

sem tam o vikendech jsme s JoshuaGrey ve veseli nad moravou a klidně bychom něco zahráli, her máme docela dost, ale ideálně něco složitějšího, neni problem vysvetlit, ale je potreba se domluvit aspon tyden predem, oba jsme dost zaneprazdneni

s pozdravem,
T

24.9.2016 14:43:03

Vybíráme z Bazaru

Nemesis Lockdown + stretch goals (Kickstarter)
Nemesis Lockdown + stretch goals (Kickstarter)
Akt. cena: 4321 Kč
Končí za: 8 dnů

Offcanvas