Unlock! Úniková dobrodružství

xxxxxxxxoo hodnoceno 64x (Seznam vlastníků)

Unlock! Úniková dobrodružství - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 6
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: karetní hra, kooperativní, logická, úniková hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Alice Carroll
Cyril Demaegd
Thomas Cauet
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

The House on the Hill

obecně - bez spoilerů!
12.1.2018 09:10:27

včera odehráno
ve 3, do hodiny jsme to tedy nestihli... solidní příběh, vcelku logické rébusy, pozor na skryté objekty... S pokorou musím říct, že jsme si museli nechat prozradit poslední rébus, ale zároveň mě to mrzí, protože se na to přijít rozhodně nechalo a podlehli jsme netrpělivosti a frustraci...

12.1.2018 09:14:28

House on the hill

Hrali jsme ve dvou opet uz nekdy pred Vanoci. Stihli jsme uniknout, meli jsme myslim jedn spatnou odpoved na zaverecny rebus, protoze jsme neco interpretovali lehce jinak. Skvely prvni scenar, pusobil na me jako takovy ztizeny tutorial. Clovek si vzpomel na zakladni finty systemu, hledani predmetu a kombinovani a jakmile si zvykl, tak za odmenu ma moznost vylustit ten zaverecny nekolika kartovy rebus (nebo dvojrebus, myslim to melo nejaky dva kroky), ktery byl perfektni.

Ale za sebe jen chci rict, ze scenar 3 v tehle krabici je na mile a mile to nejlepsi, co jsem kdy v tomhle zanru zatim videl. Pro fanousky adventur a serie Monkey Island je to uplny svatek. A to, co nemuzu rict a na co ne kazdy musi prijit...vau.

16.1.2018 16:07:57

Vybíráme z Bazaru

Marvel champions Storm Hero pack
Marvel champions Storm Hero pack
Akt. cena: 300 Kč
Končí za: 8 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas