Talisman: Dobrodružství meče a magie (Čtvrtá edice)

xxxxxxxxoo hodnoceno 498x (Seznam vlastníků)

Talisman: Dobrodružství meče a magie (Čtvrtá edice) - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 9 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
ADC Blackfire Entertainment
Devir
Fantasy Flight Games
Galakta
Heidelberger Spieleverlag
Hobby Japan
Pegasus Spiele
Autoři: John Goodenough
Rok vydání: 2008
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

preklad

Nechcel by sa niekto pridat k prekladaniu. Totiz ja by som tie pravidla prelozil ale ci nie je niekto kto by to dal pekne do formy do pdf do povodnej grafiky.
30.4.2009 06:46:00

?
Ofic. překlad od BF je už na cestě z Číny... Nechceš si ušetřit práci a dělat něco užitečnějšího?

Nehledě na to, že fandovský překlad už existuje na ulož to

6.11.2014 09:18:19 | Upraveno autorem (porovnej)

Maš recht
Omlouvam se byl jsem zbrklý

6.11.2014 09:50:24 | Upraveno autorem (porovnej)

No jo
Nj ale nikde nevidim překlad zbytku a tim myslím právě rozšíření která jsem uvedl níže nebo se mýlim ?

6.11.2014 10:18:13

danca79, Pelly
Myslím si, že rozšíření, kromě kouzel, která jsem dělal já nikdo nepřekládal.
A nechci BF podceňovat (naopak mu fandím) ale rozšíření na talisman v češtině to by byl běh dost na dlouhou trať a myslím si, že pokud vyjdou tak jen něco a za dlouho.

6.11.2014 11:07:34

o rožšíření nemám žádné inforamce
jen jsem chtěl brzdit snahu o dělaní něčeho, co už je hotovo. Do marketingového plánu BF nevidím, ale souhlasím, že i kdyby se to vydat rozhodli, tak to nebude "letos"

6.11.2014 11:32:37

o rozšíření
Oni se v FB dost zlepšili v komunikaci - oznamují novinky s předstihem :) a ted toho lokalizuji hodne - přiští rok bude XCOM a karetka Star Realms ...... mylsím že o rozšíření na Talismam začnou jednat až zjsití, jak se jim prodává základ :).

6.11.2014 11:36:20

Talisman překlad
Pustil jsem se do toho. Překládám postupně všechno ,ale je toho hodně. V neděli hodím první zpracované karty ke staženi.Ale je to na dlouho snad se mi to povede dát do kupy do tří týdnu.

6.11.2014 15:07:38

Překlad
No já myslím že překlad rozšíření je perfektní nápad. BF je nejspíš neudělají, co si budem povídat. Navíc ke spoustě z nich udělal tomasV překlad kouzel (dík) takže o to míň práce. Držím ti palce...

6.11.2014 17:53:55

Nestiham
Omlouvám se lidi makám na překladu ,ale nestíhám to.
Hodím tu první překlady přes týden. Víkend jsem měl pracovní :(

9.11.2014 17:15:26

Překlad
Mno, jak už jsem psal v druhém vláknu, já 4.edici koupil teprve nedávno a tak mě nadchla, že jsem se dal do překládání. Už i pro to, aby to mohlo hrát více lidí neangličtinářů. :)
Myslím že je vhodné to napsat i sem, takže kdo má zájem, zde najdete jednoduchý rejstřík veškerých karet + přeložený návod do češtiny v pdf.

http://xsinanetu.cz/talisman

Stránka je responzivní, takže hezky čitelná i na mobilu. Stačí jedno načtení a dále nepotřebujete internet k prohlížení.
Návod je ale veliký, tak ten doporučuju stáhnout+vytiskout.

Snad vám to pomůže :)

Xsi

12.12.2014 17:35:13

České postavy a herní plán
Dal jsem do souborů ke stažení, postavy ze základní hry a herní plán v češtině

9.3.2015 15:27:29

Vybíráme z Bazaru

Moje kavárnička
Moje kavárnička
Akt. cena: 520 Kč
Končí za: 6 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas