Talisman: Dobrodružství meče a magie (Čtvrtá edice)

xxxxxxxxoo hodnoceno 498x (Seznam vlastníků)

Talisman: Dobrodružství meče a magie (Čtvrtá edice) - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 9 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
ADC Blackfire Entertainment
Devir
Fantasy Flight Games
Galakta
Heidelberger Spieleverlag
Hobby Japan
Pegasus Spiele
Autoři: John Goodenough
Rok vydání: 2008
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Připravuji překlad všech rozšíření v češtině :)

Ahoj,

Talisman je pro mě srdcovka už od mládí a tak pro mě byla koupě 4. edice a všech v té době dostupných česky přeložených rozšíření naprostá nutnost. (mám tedy základní hru, Podzemí a Smrtonoše). 
Plánoval jsem koupit i Lesní království, ale jelikož nebylo dostupné a nabízeli ho tou dobou pouze “překupníci” za cenu přes 4 tisíce, nákup jsem si rozmyslel… :D 

Už je více než 8 let a další rozšíření se evidentně vydávat v češtině neplánují a tak jsem si objednal všechny rozšíření v angličtině (krom The Lost Realms Expansion - to budu objednávat a překládat s drobným zpožděním) a rozhodl jsem se připravit kompletní podklady pro vlastní dotisk. 
Určitě mi příprava chvilku potrvá, ale rád bych to měl do června připravené.

Než mi hry dorazí, mám čas na přípravu grafického zpracování kartiček a následně zahájím se svým týmem překlad. 

Součástí dotisku budou přeložené herní desky rozšíření, karty postav a všechny malé kartičky. Postavy budu řešit po vzoru starších verzí talismanů papírovými kartičkami zasunutými do podstavců. 

Pokud byste měl někdo zájem se k dotisku připojit, dejte mi vědět v soukromé zprávě :) postupně sem budu posílat ukázky připravených podkladů, ať se máte na co těšit :)

26.2.2024 08:52:59

V této diskusi není zatím žádná odpověď...

Vybíráme z Bazaru

Talisman: Podzemí (rozšíření) jako nové
Talisman: Podzemí (rozšíření) jako nové
Akt. cena: 2100 Kč
Končí za: 10 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas