Star Wars: Rebelie

xxxxxxxxxo hodnoceno 222x (Seznam vlastníků)

Star Wars: Rebelie - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 240 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Corey Konieczka
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Prosba o sken

Našel by se někdo, kdo by mi byl ochoten poslat sken českých karet pro počeštění anglické verze ? Hra je vyprodaná, potvrzeno že nebude reprint ani překlad rozšíření. Nabízí se mi proto možnost zakoupit anglickou verzi i s rozšířením. Ale přesto bych rád měl možnost zahrát případně i s neangličtináři. Předem díky.
10.5.2019 21:07:00

karty

https://ulozto.cz/file/AXKZ8KJBo0Tm/sw-pro-zh-rar

12.1.2021 19:11:35

GeneralX

Skvělá práce. Tisíceré díky!!!

12.1.2021 20:14:03

karty
Díky za scan karet. Proto jsem konečně pořídil anglickou verzi i s rozšířením a je možné hrát i s neangličtináři. :)

13.1.2021 21:05:45

Schvalování
Ahoj všem.

Musím přiznat, že jsem vždy udržoval strategii neschvalování materiálů her, které jsou lokalizovány a případný majitel hry k nim má tedy přístup. A nevidím důvod, aby byly zde.

Kopírování obsahu hry je v tom případě porušení "kopyrajtu".

Nicméně poslední dobou si uvědomuji (i po diskuzi s GeneralX), že spousta her už třeba nikdy nevyjde v CZ lokalizaci. Proto by byly materiály, které by si majitel ENG (či jiné verze) mohl tyto vytisknout a případně vložit do obalů, fajn zde mít.

Budu na to v budoucnu přihlížet a zvažovat s ohledem na případný ne/dotisk CZ verze.

17.1.2021 10:50:10 | Upraveno autorem (porovnej)

Leech
Nejsem odbornik a rozumim tomu a libi se mi to, ale balancujete na hrane si myslim a nic na tom nemeni fakt, ze hra uz v CZ nikdy nevyjde. Licence je licence. :-)

17.1.2021 15:30:12

škoda že...
No za mě je škoda, že FFG či BF, ten překlad oficiálně nepustí, aby si to lidi mohli přelepit. Přístupy vydavatelství k obsahu jsou různé (vzpomeňmě např. Root a jeho PnP verze, která jde opravdu plnohodnotně nahradit).

V tomto případě, vzhledem ke třem kilogramům krásného a nenahraditelného plastu, si nikdo svoji PnP verzi určitě dělat nebude a lidi by to použili čistě k přelepu koupené eng verze.

No ale samozřemě nevím, jak to je s licencemi a třeba to ani nejde (přece jen Lucasfilms Ltd. si asi dost hlídá svůj obsah no)...
Zaroveň chápu všechny co hájí právo, které je nepochybně na straně autorů.

17.1.2021 15:56:58

:)

Překlad tu k dispozici je a už bych to téma nerozpitvával :)

17.1.2021 16:32:57

Vybíráme z Bazaru

Království divů
Království divů
Akt. cena: 280 Kč
Končí za: 2 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas